Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 17-éves vagyok! Jő-vőre...

17-éves vagyok! Jő-vőre szeretnék menni katonának. és azt akarom tudni. Hogy hányas átlaggal vesznek föl? 3-2 elég? Mert nem vagyok valami jó tanuló! és hogy, az érrestségi mennyire húzós? Kel egyáltalán érettségi?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az érettségi nem kérdés, de ilyen átlaggal el is felejtheted a felsőoktatást.

Kezdj el az okj-sek között keresgélni.

2014. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 supra01 ***** válasza:

Szia!

Ez csak rajtad múlik! Ha az akarsz lenni, akkor most azonnal kezdj el gőzerővel tanulni, semmi más ne érdekeljen, minden időd tanulással teljen, menj magántanárhoz, kérj segítséget a barátoktól, tanároktól!!!

Tegyél meg mindent, hogy felvegyenek, és sikeres érettségit tegyél!

Ha így teszel, akkor sikerülni fog! És ha nem jövőre, akkor rá egy évre, mert lehet javító érettségit is csinálni!

Drukkolok!

Ne add fel!

2014. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönőm! Supra!!!!

nem adom fel, tanulni fogok!!

2014. szept. 20. 21:18
 5/6 cl28 válasza:
Ha katona szeretnél lenni, jelentkezz szerződéses katonának (irány a toborzó; elvárás: 8 általános), ha tovább szeretnél tanulni lehetőleg katonaként, akkor húzzál bele a tanulásba, mert első ránézésre van mit bepótolnod.
2014. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok valami, jó tanuló! ez van sajnos! de amít tudok! az hogy Katonna leszek így avgy úgy !!!!!!! de az leszek ;)

és bocs a helyes, írási hibákért! de rossz a billentyü!

2014. szept. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!