Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy reagáljak erre? Direkt...

Hogy reagáljak erre? Direkt csesztet a fönök?

Figyelt kérdés
Az van, hogy kb egy honapja elkezdtem dolgozni egy fagyisnál, szezon vége van még két napot megyek dolgozni.. de nagyon r.hadék velem, nagyon bánt..tegnap is történt egy kis incidens..mert ugye ö alapjáraton ilyen burkoltam beszologat, amiket én veszek is, vagyis vagy reagálok rá, vagy nem, tehát már megszoktam viccnek veszem fel az egészet.. és tegnap is voltak ilyen burkolt beszolásai és én is uyganugy vissza szoltam.. és neki ez nem tetszett és elkezdett a vendégek közé kiküldeni hogy kérdezzem meg, hogy miért piszkálta igy meg ugy a fagyiját, stb, tehát ilyen idétlen modon.. albán a csávo 34 éves, egy m.csk.s diszn. ..én meg szépen megoldottam a helyzetet mosolyogtam nem vettem fel a baszogatását erre ö megmondta hogy sajnálja azt a pasit aki majd a barátom lesz mert milyen nehéz velem.. konkértan majdhogynem lehülyézett, mivel látta, hogy az eddigi sértéseit nem vettem magamra.. nekem ugy elkezdtett remegni a kezem, mi köze hozzá? hogy jön ö ahhoz, hogy ilyet mondjon? nemtudom ilyenkor mit reagáljak és direkt de dirket folyamatosan cseszeget, csettint ha kell vlmi, ugy viselkedik hozzám, mint az utolso kutyájával..még 2 nap van, de az elözö lány aki otthagyta egyik naprol a másikra annak olyan levelet csatolt a felmondáid szerzödés mellé, hogy komoly bajba is kerülhet..attol tartok h engem is meg akar majd szivatni..mit tegyek? nem merem otthagyni, de érzem hogy ez már tullépte a határt..

2014. szept. 22. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Feljelentés, véletlenül bekapcsolva hagyott a hangrögzítő a telefonodon és azzal visszafogni a stílusát.
2014. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát csak annyira sokáig elér a keze..rengeteg pénze van neki, egyszerüen én egy kis... senki... nemtudom mit is érek el vele, mikor a rendörök is nonstop oda mennek fagyizni..
2014. szept. 22. 10:50
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Megteheti, hogy akkor is "olyan" levelet csatol a te szerződésed mellé is amikor vége lesz a munkádnak. Amúgy meg ha egy hónapot kibírtál akkor az a két nap már semmi...

Ha hülyének néz szerintem vele nincs minden rendben, az ilyen ember tudhatná, hogy azért nem mondhatod meg neki a magadét, meg nem tehetsz semmit, mert a főnököd... attól még te nem vagy hülye, hogy kényszerből udvarias vagy egy ilyen szeméthez.


Amúgy meg az elsőnek igaza van, gyűjts bizonyítékot és jelentsd fel a francba.

2014. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Én azért kíváncsi lennék a másik oldal véleményére is, kérdező te az a tipikus plázacica dolgozó lehetsz...
2014. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tudom ettöl is félek eléggé... kihasználja ahelyzetet, attol félek még csak, hogy nem ez a két nap lesz, hanem beráncigál csak ugy vlmi oknál fogva.. ma már nem is kellene, hogy menjek dolgozni, csak e héten még csütörtökön, hogy a kollégnaöt helyettesitsem az egy szabadnapján.. de neki vlmi szerzödéskötése lesz és berángatott... nemtudom..muszáj ugye bemennem.. csak tényleg két napja van, hogy kicsináljon mert ez már nem állapot..mindenbe de mindenbe beleköt nálam.. meg henceg mondogatja, hogy ennyi meg annyi ezer euro ez meg az ami az ö tulajdona.. hát jo most mit szoljak? hol nem szarom én azt le?
2014. szept. 22. 10:58
 6/23 A kérdező kommentje:
Neharagudj, normálisan elvégzem a munkámat..ezek ellenére is.. De tegnap is bejött egy volt munkása ilyen kis szoknyában leült a fönököm meg ott elöttem kezdte el fogdosni a combját meg ölelgetni meg a melleit fogdosni.. de én proáltam nem is oda nézni... jo röhög rajta csajszi is, de azért... nálam is volt már beprobálkozása..
2014. szept. 22. 10:59
 7/23 anonim válasza:
100%
Ha ennyire bevagy sz..arva.Akkor menj be,mond meg holnaptol nem jössz és most fizessen ki.Ennyi.Az a baj látja rajtad hogy bevagy.kaksizva,azért csicskáztat.
2014. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Főnöknek nem szólogatunk vissza, ezt tanuld meg egy életre. Ha nem tetszik a meló, keress másikat. Nem mentség az ő viselkedése, de te vagy alul, ő pedig felül.

Lépj ki, keress másik állást.

2014. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
76%

ma 11:27



Utolsó!Te meg tanuld meg hogy nem hagyod magad,mert akkor egész életedben lábtörlő leszel!Ha főnök ha nem!Senkinek semmi joga,ok nélkül bántani,csettintgetni és bármely megjegyzést tenni egy alkalmazottra sem!Persze a munkavállalónak sem!

Nagyon elvannak tévedve a magadfajta hülyék,ha azt képzelik hogy bármit megtehetnek egy munkavállalóval!Nem a középkorban élünk,tanuljon meg viselkedni a kedves munkaadó is,mert elmegy a híre és a kutya nem fog neki dolgzni így majd beállhat gájázni!

2014. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát dolgoztammár másik munkahelyen is azért fönök igy nem viselkedik... mert az, hogy kapok egy lecseszést vagy vlmit, mert rosszul csináltam vlmit, vagy hibáztam az oké..de nem a privát életemmel kell vagdalozni,amihez meg végképp semmi köze.. meg nem avatom be ezekbe a dolgokba és aztán mlg ezt is a fejemhez vágja, hogy én csak hebegek habogok mikor konkrétan kérdez vlmit.. hát semmi köte hozzá.."fiatal" még ez az alak, de nem tudja kezelni magát, nem egy fönökhöz mélto..ez amit müvel meg beprobálkozik ilyen hülyéskedésekkel ez nem normális dolog..
2014. szept. 22. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!