Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak erre vagy hogy...

Hogy reagáljak erre vagy hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

A párommal táv kapcsolatban élünk már jó pár éve. Úgy 90%ban mindig én voltam nála (külön él a családjától) ő meg csak évente egyszer jön a nyáron. Mivel nem a családjával él és oda is csak nagy ritkán megy pár napra még be se mutatott senkinek (bár a kérdésem nem erre irányul). A szüleim nem lesznek itthon egy hétig (amikor nincs egyetem itthon vagyok) és ő azelőtt nap akarna eljönni mielőtt elmennek és azelőtt hazamenni, mielőtt hazaérnek. Mondtam neki hogy legalább 2-3 napot bírjon már ki a szüleimmel erre teljesen bekattant. Én szeretem a családom és utálom hogy eddig egy kivételével mindegyik barátom bujkálni akart előlük pedig semmi kivetni való nincs bennük. Megakarják ismerni kivel vagyok és mindig mindkettő fél a fülemet rágja hogy 'de mért velük kéne lennem mikor hozzád megyek' másrészről a szüleim jobban megakarják ismerni és jóban akarnak vele lenni. Utálom ezt a hozzáállást nem tudom hogy kezeljem.

Bocs ha kicsit kusza


2014. aug. 4. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz egyszer egy férfi aki igazán akar Téged, és hidd el, ő majd meg akarja ismerni a családodat
2014. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki a problémáidat,de annyira ne erőltesd ezt még!
2014. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid házába jönne, tehát illene megtennie ennyit. Évek óta együtt vagytok, de nem volt képes téged bemutatni a családjának? Ez érdekes. Én nem lennék együtt egy olyan emberrel, aki letagad. (Ne mondd, hogy a te szemedet nem szúrja, hogy évek alatt egyszer se akart elvinni téged megismerkedni velük. Esetleg ha nagyon rossz a kapcsolatuk, akkor lenne normális, de ilyen dolgot nem említettél.) Én a helyedben elgondolkodnék, hogy van-e értelme olyan emberre áldozni az időt, aki nem kíváncsi a családodra (inkább kreál feszültséget és hisztériázik, csak hogy ne kelljen) és eszébe nincs téged az övébe belevonni.
2014. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1 honnan tudod, hogy a kérdező nő?
2014. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tagad le mert tudják hogy régóta van barátnője meg elvileg az anyja is kérdezgette hogy mikor mutat be de nem tudom mindig azt mondja hogy nem szeret otthon lenni és ha nagy ritkán találkozunk akkor jól akarja magát érezni. Meg mindig olyanokat mesélt amikből az jött le hogy azon a környéken ahol felnőtt a család nem egy támogató biztonságot nyújtó "egység" (vagy hogy mondjam)mint amilyen példákat én láttam felnőve. De már szinte azon vagyok ha ennyire elakarja kerülni az én családom akkor inkább ne is jöjjön
2014. aug. 4. 00:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja igen én vagyok a nő bocsi kimaradt
2014. aug. 4. 00:49
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es nem tudom...stílusból az jött le

Úgy tűnik jól tippeltem:)

Meg azt gondolom, férfiakra jellemző ez a távolságtartás, ha nem gondolják komolyan...

2014. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. A 2.-3.-ik hónapnál normális, hogy még nem viszi haza a barátját/barátnőjét a családnak bemutatni, de ilyen, hogy évek után egyetlen egy alkalmat se tudott erre keríteni az vicc. Nem látok bele a kapcsolatotokba, nem is írtál róla sokat, de lehet, hogy érdemesebb lenne kiszállni ebből, ha ennyire alap dolgokat nem lehet beleiktatni. Mindenki pont arra tud sort keríteni amire akar. Ha legalább abba nem kötne bele, hogy a te családodra szakítson időt, hamár az ő hűtőjükből fogja enni a kaját... de ez sincs.
2014. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neveletlen bunko. A minimum az, hogy odaall a szuleid ele es bemutatkozik, ha mar kegyeskedik odamenni hozzad.
2014. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan pasit akit nem csak néhányszor látsz.Az ilyen távkapcsikba ki sem lehet ismerni a másikat.valamit sunnyog ez a pasi...de hát mit vársz ha csak néha találkoztok,naná nem tudsz róla semmit csak amit bead neked.
2014. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!