Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked mennyire fontos hogy...

Neked mennyire fontos hogy jól érezd magad a munkahelyeden?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szeretné ha nála dolgoznék ami nekem nagyon jó lenne mert jól kijövünk, jó a munka, nincs is messze, normálisan kifizetne csak azon aggódok hogy a munkaórák száma kevés lenne ezért a havi fizetésem se lenne sok(órabért fizet). Nem volt még alkalmazottja nem biztos hogy eleinte olyan jól tudná megszervezni a munkákat.

Mostani munkahelyemen nem keresek túl jól de megvannak az órák, ezért a fizetésem se hiányos. Viszont sokat vagyok távol, gyakran csak hétvégén vagyok itthon munka miatt. Nem biztos állás ez, azt beszélik a kollégák hogy leépítés is megeshet, mások szerint ez kizárt.


2014. szept. 23. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon fontos volt mindig, hogy szívesen megyek-e be reggel dolgozni, vagy egész nap feszengek és a gyomrom fáj az idegtől. Ha valahol a dupláját keresed, és csak így jössz ki a pénzből, az nyilván elgondolkodtató.
2014. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A mostani munkahelyem (lenne) egyedül olyan, ahol jobb tudna lenni, mint az előzőek, de itt is van mindig valami. Tehát fontos lenne számomra a fő kérdés, de ez többnyire megvalósíthatatlan.

Ha beleszólhatok:

1, ismerőssel együtt munkálkodni nem ajánlatos;

2, főleg ha kezdő, akkor 2×-esen nem ajánlott;

3, ha tudod, járd körbe, hogy valósak-e a leépítés hírei.

2014. szept. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!