Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi pénzért mondanál fel a...

Mennyi pénzért mondanál fel a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Miért pont annyi pénzért?
2014. jún. 18. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha máshol kevesebb munkáért több pénzt kapnék, mint a jelenlegi munkahelyem.


Vagy ha nyernék a lottón! De munka nélkül meg uncsi lenne az élet!

2014. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

számolok:

kb 400 a nettóm ... a nyugdíjig van még 50 hónapom = 50*400= 20.000.000 + (miután nem dolgoznék csökkenne a nyugdíjam) még egy húszas


tehát 40 misi ... küldöd?

2014. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha legalább 20 % al többet adnának ,nem több munkáért, vagy jóval kevesebb munkáért ugyanennyit.


De ha megdobnának kb 50 millával annyi elég lenne életem végéig. Vennék 4-5 lakást vagy üzlethelyiséget ,kiadnám pl .havi 60 ért és 240-300 ezer havi fixből vígan élnék még félre is raknék ha mondjuk egyik lakásban festetni kell stb ,meg a maradék milliókat félretenném, ha beütne valami. Nem kell nagy lábon dorbézolni csak gondtalanul munka nélkül élni. De szép is lenne!!

2014. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű a megfogalmazásod. Mennyi pénzért, mint mennyi fizetésért, vagy letesznek nekem egy összeget, ha felmondok?


Mert előbbi esetben, ha ugyanolyan korrekt a cég, mint a jelenlegi, és ugyanúgy távmunkában dolgozhatok, mint most, akkor a jelenlegi fizetésem +20% körül már elgondolkodnék, ha bejárós munka, de korrekt cég, akkor esetleges napi utazási költséget levonva +50%-tól gondolkodnék el rajta.

2014. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3:

Amortizációval, felújításokkal, üresen állási időszakokkal is számoltál?

2014. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mind két vélemény érdekel

tehát egy adott összeg is és fizuemelés is

2014. jún. 18. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
fizuemelés? hát, azt legalább meg kellene duplázni, hogy érdekeljen (#2 voltam)
2014. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De az adott összeget hogyan érted?


Úgy hogy valaki odaad nekem ennyit, hogy most azonnal mondjak fel?


Vagy úgy, hogy ha lenne ekkora összegem, akkor felmondanék?


Mert előbbi esetben nehéz kérdés, mivel nem tudom, milyen állást találnék helyette. Néhány 10 milliós nagyságrend egyébként, mivel ez azt jelentené, hogy nem kell csak arra az összegre támaszkodnom a jövőben, hiszen máshol dolgozhatnék. Csak ez eleve irreális, miért kapnék valakitől azért egy bizonyos összeget, hogy ne dolgozzak ott, ahol most dolgozok?


Másik esetben jelenleg nincs az az összeg, amennyivel a számlámon felmondanék, mert még jópár év szakmai fejlődésre van szükségem ahhoz, hogy reálisan saját vállalkozásban gondolkodhassak.

2014. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegi fizum 130-140%-áért. Mert már van annyi tapasztalatom, hogy kérhetek többet ugyanezért a melóért, de ezt 99,9%-ban csak munkahelyváltással lehet elérni.


Viszont én nem unatkoznék akkor sem, ha mindez passzív jövedelemként jönne, és nem kéne bejárnom dolgozni. Hódolhatnék a hobbijaimnak, elvégeznék 1-2 tanfolyamot, csak mert érdekel, varrnék, rajzolnék, kézműveskednék, kirándulnék, fotóznék, zenélnék és olyan programokat írnék (web), amihez kedvem van (nem olyat, amit a munkahelyen kötelező), stb-stb.

2014. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös, persze , ha csak a fele van kiadva abból is megélnék. A jó helyen lévő ingatlanok üzletek ára nem csökken ,értékálló. Amortizáció az lófütty, bármikor kifestek leglancolok egy lakást ,anyagárban, amit fedezne a kaució,ha már sikeresen szétbarmolta valaki. Nem esne le az aranygyűrű az ujjamról.Szóval nem tétel. No meg baromira rá is érnék :)
2014. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!