Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy ilyen állásinterjún mi az...

Egy ilyen állásinterjún mi az illem, hogyan szokás?

Figyelt kérdés

Pályakezdő fiatal férfi vagyok, nem vagyok annyira rutinos.

Holnap lesz egy interjúm.


Állítólag ez olyan állásinterjú lesz, amin több ember is lesz az interjúztató teremben.

Ilyenkor hogy szokás a bemutatkozás?


Mindegyikkel egyesével kezet fogni és bemutatkozni?

Vagy, hogyan szokás ilyenkor?



2014. okt. 6. 13:33
 1/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
0%
Ha több ember is van akkor az valószínüleg egy írott teszt, vagy válogatás, szúrés, aki jobban teljesít, jobb eredmén ér el és/vagy figyelembe veszik a CV-jét is azzal biztos szóba állnak személyesen is. Nem kell te ott a teremben lepacsizz a vetélytársaiddal. Bemész, köszönsz s elfoglalod a helyed.
2014. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem a vetélytársakról van szó.

Hanem a cég alkalmazottairól.


Állítólag bent lesznek "fejes" emberek az interjúztatáson.


Lesz egy asztal és ott ül 4-5 ember, humánosok, x igazgató, y részlegvezető...stb

2014. okt. 6. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Bemész és köszönösz - Jó napottal! Akkor is ha fiatalok, akkor is ha hölgyek is vannak köztük. Nem tegeződünk, nem csókolomozunk. Felnőtt vagy. A semleges Jó napotot kell használni.


Kézfogás akkor ha ők nyújtják a kezüket. Te csak ne dugdosd a kezed. Kézfogásnál nézz az illető szemébe. Ha kezet fogsz velük akkor mutatkozz is be nekik.

2014. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
0%
tisztelettel és kimérten, természetesen, köszönsz, jó napot kívánok, leülsz
2014. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
GRÖNHOLM MÓDSZER! Nézd meg én nemrég voltam ilyenen és ez jutott eszembe :)
2014. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!