Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mit jelent ha a kollégám...

Az mit jelent ha a kollégám akit látásból ismerek ma rám köszönt? Nem beszélgettünk még egymással soha. Mit tegyek? Miért köszönt vajon rám? Ti vissza köszöntetek volna?

Figyelt kérdés
kollégák

2014. okt. 17. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom megismert és udvariasságból köszönt
2014. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért köszönt rád, mert alap, hogy ismerősöknek köszönünk még akkor is, ha csak látásból ismerjük. Ez most komolyan kérdés??

Persze, hogy visszaköszönnék. Mindenkinek köszönök, aki köszön nekem, akkor is ha hirtelen nem ismerem meg. Te nem köszöntél vissza???

Nem csak azok köszönnek egymásnak, akik jól ismerik egymást vagy szoktak beszélgetni.

2014. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem már sokszor futottatok össze a folyosón, és már úgy veszi, hogy ismer, v csak szeretne megismerni. És amúgy aha, köszönjél vissza neki, mert miért ne tennéd?
2014. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent, hogy nem bunkó...
2014. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért köszönt rád, mert látásból ismer. :-) Szerintem köszönj vissza.
2014. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
félek, az ilyen alacsony EQ-jú emberektől, mint te. talán azért köszönt rád, mert nem bunkó és mert'látásból ismeritek egymást'??!! VAJON miért. tejóég..
2014. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. okt. 18. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
úristen de fogyatékos vagy...
2014. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!