Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a nekem tetsző lányt valahova, ha előtte még nem is beszélgettünk egymással?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, akivel tavaly szeptember óta járunk egy iskolai csoportba, de eddig még alig beszélgettünk. Viszont hát a szerelemhez nem kell ismeretség, ezt mindenki jól tudja... Most azt gondoltam ki, hogy valamikor majd beszélgetek vele facebookon, ott legalább elsőre könnyebben megy. Tudnátok valami jó ötletet adni, hogy egyáltalán milyen szöveggel írjak rá, és hogyan hívjam el valahova? Nem feltétlenül kell, hogy már elsőre randinak vegye, elég lenne ha csak megismerném kicsit. Ha meg nemet mond, akkor már úgy is cseszhetem az egészet. :S

16/F


2013. márc. 22. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Odamész és azt mondod nagyon tetszik neked és szeretnéd elhívni ahhoz akarod. Lehet hogy sablonosnak és gagyinak tűnik de működik...
2013. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen csoport? Mert ha pl matekcsoport kérdezd meg a leckét, Ha egyéb akkor kérdezd mit kell vinni a kövi foglalkozásra..Szval valami olyant kérdezz amihez hozzá tud szólni ő is. Aztán "amúgy hogyvagy" stb. Szerintem kezdésnek nem olyan rossz
2013. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá valami olyanra amit ő tud. Oké, kifejtem. Én egy lányra azért írtam rá, mert volt röplabda meccs és megkérdeztem hanyadikok lettek. Ő mondta, hogy utolsók, és hogy az edző ideges volt erre mondtam, hogy igen így szokott lenni blahblahblah. Később egy " hogy vagy?" is elég. Szerintem először ismerd meg valamennyire mielőtt elhívod. NE legyél a barátja, csak tudja ki vagy.
2013. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!