Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan iskola Magyarországo...

Van olyan iskola Magyarországon, ahol a dolgozóknak okt 24-én is be kell menni? Vagy kifogtam az egyetlen olyat az országban ahol ez van?

Figyelt kérdés

Alapítványi iskola. Okt 18-a munkanap, előre le kell dolgozni a 24-ét. Oké.

De okt 24. is munkanap. Be kell menni.

Miért nem dolgoztuk már le előre? De igen. De akkor is menni kell.

Miért nincs őszi szünet? De igen. De akkor is menni kell.

Miért hát van tanítás? Lesznek tanárok-diákok? Dehogy lesznek. Hiszen szünet lesz nov 3-ig. De akkor is menni kell.

Miért hát nincs szabadságom amit kivehetnék, ha már menni kéne? Dehogy nincs. Tengersok szabim van. Papíron... Amit nem adnak ki.


A rokoni baráti kör már azzal vádol, hogy kamuzok, és valójában nem is iskolában dolgozok. Senki nem hiszi el, hogy de, iskolában dolgozok, és igen, menni kell 24-én.

Az nem létezik, mondják. É mit kell csinálni? A tök üres néma épületben?

Bemenni és számolni a porszemeket. Hiszen nincs egy lélek se benn, minden zárva-mégis mit kéne csinálni.


Mindezt azért írom le, hogy vajon van-e még az országban ilyen iskola, vagy kifogtam az egyetlent?

(Mielőtt valaki megkérdezné, hogy bentlakásos-e az iskola, van-e mellette kollégium... Nem és nincs)


2014. okt. 18. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem veheted ki a szabadságot?
2014. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk még 23-án otthonról kell dolgozni (figyelik a gépeket), 24-én a munkahelyen. Szóval rosszabb is van.
2014. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem volt elég az első kérdésednél kitárgyalni a gondodat?

A te alapítványi iskolád ilyen. Dolgoztat a maga kedvére. Mint oly sok vállalkozó kis hazánkban. Papíron minden szép, a valóságban pedig meló orrba-szájba. Nuku szabi-nuku begsi , stb.

Bemész az üres suliba és lehet, takarítanod kell.

2014. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Beviszel könyvet-zenét, kaját innivalót és elfoglalod magad.
2014. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ja. csak te gondolom nem havi nettó 60-at keresel.

nettó 60? mielőtt bárki megjegyezné hogy az minimálbér alatt van... igen, az alatt van. és? ezt is lehet.



>>>Szóval rosszabb is van.

2014. okt. 18. 11:39
 6/14 A kérdező kommentje:

igen lehet. de csak akkor ha a SAJÁT pénzemből megveszem a takarítószert. mert azt a munkahely már nem ad.

dolgozz. és mivel? amivel akarsz. de ha nem végzed el, ki vagy rúgva.

mossak fel? mivel? hát elmész szépen a boltba és megveszed a saját pénzedből.

mert ha nem mosol fel (és rongy vödör stb nélkül azért nehéz) akkor ki vagy rúgva.

>>>>

lehet, takarítanod kell.

2014. okt. 18. 11:41
 7/14 A kérdező kommentje:

na erre tudom a választ teljesen pontosan és szabatosan.

miért nem? CSAK.

ez jó válasz? mert más válasz nincs.


>>>Miért nem veheted ki a szabadságot?

2014. okt. 18. 11:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Állami iskolákban is ismerek ilyesmit. Fizetésben és a tisztító szerek vonalán is.

Jelezheted az alapítványnak is a gondjaidat. Aztán vagy lesz változás, vagy nem lesz. Igyekezz másik munkát találni.

2014. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha én az alapítványnak mint fenntartónak egy szót is szólnék, akkor lenne változás.

én azonnal röpülnék.

ez lenne a változás.


>>>>Aztán vagy lesz változás, vagy nem lesz

2014. okt. 18. 12:46
 10/14 A kérdező kommentje:

szóval summa summarum, a kérdésemre nem kaptam választ

Vagy kifogtam az egyetlen olyat az országban ahol ez van?


Vagy kaptam? Sanszos, hogy én vagyok az egyetlen ilyen munkahellyel rendelkező az országban (ti. ez egy iskola, és nem étterem, benzinkút stb)

2014. okt. 19. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!