Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégám aki hordot kocsival...

A kollégám aki hordot kocsival munkába, nem jött értem. Főnök felhív leordít. Hiába mondtam neki hogy az ő embere nem jön értem, végig se hallgat. Miért csinálták ezt velem én igazat mondtam?

Figyelt kérdés
Hiába mondtam neki hogy az ő embere nem jön értem, végig se hallgat.Nem igaz meg ilyenek. Miért csinálták ezt velem én igazat mondtam?

#munkatárs #kollléga
2014. okt. 10. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi idös vagy, de ez úgy néz ki:


Kolléga reggel nem jön. Felhívom. Elmondja, hogy beteg, hogy nem tud jönni, hogy elfelejtett, vagy fel sem veszi. Ebben a pillanatban felhívom a fönököt, hogy mi történt(nem várok még órákat), és mondom a fönöknek, hogy kitalálom, hogyan érhetek oda minél elöbb...


Ha már a fönököd hívott fel azt jelenti, hogy te ültél a fenekeden és vártad, hogy majd a jóisten kisegít.

2014. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Miért te nem ugyanannak a csicskása vagy...
2014. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy a kommunikáció és a konfliktuskezelés mindkét részről nagy nulla.
2014. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük akkor sorba. Késel a munkából, és még egy telefont se vagy képes intézni hogy "bocsi ez van" hanem megvárod hogy a főnök hívjon fel, ez már magában nem egy jó pont. Az meg szintén nem, hogy a saját sarad közvetetten rá hárítani ezzel az "ő embere" szöveggel.
2014. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Simonnak teljesen igaza van.

Te is legalább olyan buta voltál, mint a főnököd. Miért nem tetted azt, amit az első írt? Ehhez még diploma sem kell, csak józan paraszti ész...

A főnököd meg azért buta, mert ha már így van, akkor nem telefonban kellett volna ugatni, hanem megvárni amíg beérsz és ott megbeszélni mi történt.

2014. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Amikor késel még a munkaidő előtt tudod, hogy nem fogsz beérni időben, ilyenkor nem árt előre szólni a főnöknek, hogy ne legyen balhé. Az teljesen mindegy, hogy kinek van igaza, van egy probléma amit meg kell oldani. De aki érted megy őt is felhívhatod, hogy megkérdezd mi a helyzet.


Amikor a főnök felhív akkor már rég elkezdődött a munkaidő, te meg sehol sem vagy, szóval ilyenkor minden esetben ki lesz akadva és semmilyen kifogás nem foglya érdekelni.


Amennyiben nem késel, hanem fuvar hiányában eszed ágában sincs bemenned, akkor hiába magyarázunk bármit, veszett ügy vagy.

2014. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy kinek a hibája, hanem hogy TE hogyan oldod meg, ha ilyen probléma adódik. Mindig más emberektől vársz el mindent? Nem túl önálló felfogás.
2014. okt. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elküldtem volt a k...a a ba, mit tud tenni, maximum kirúgat.
2014. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!