Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnál ezek után a munkahely...

Maradnál ezek után a munkahelyen? (lent)

Figyelt kérdés
Hallod hogy a kollégáid kibeszélnek, a főnököd leértékel miközben a beled kidolgozod, rád tapad egyik pasi kollégád és nem tudod levakarni, akiről meg azt hitted hogy kedvel egyik napról a másikra bunkózni kezd és még kajaidőbe is inkább kivonul mert melléülsz ( csak ott volt hely).
2014. okt. 27. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne más lehetőség lépnék, viszont ha nem akkor addig maradnék és közbe nézegetnék más hely után.
2014. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehetne, mennék.

Ha nem,

- nyíltan "megfegyelmezném" azokat, akik kibeszélnek, hogy ha akarnak valamit, mondják a szemembe (ezt mondjuk megtettem már, bevált, utána nem pusmogtak)

- a pasi csak megunja egyszer, ha elég következetesen utasítod el

- a barátok jönnek-mennek. Ha lehetne, mással barátkoznék, ezt a korábbit meg ejteném

A főnökkel sajnos nem tudsz mit csinálni (sajnos ez is tapasztalat)

2014. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a selejt helytől csak jobbat fogsz találni.
2014. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először szerintem próbálj meg elgondolkodni azon, hogy miért is ilyenek veled. Mindennek oka van. Én az egyenes beszéd híve vagyok, próbáld meg megbeszélni velük ezt, nincs mit veszítened.
2014. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne lépj ki míg nincs másik hely. Nagyot lehet vele koppanni ha pl egy évig sem találsz melót vagy csak félpénzért.
2014. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!