Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem lennék rossz...

Szerintetek nem lennék rossz ember ha ezt tenném? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Magyarországgal nincs semmi bajom. Télleg, de egyszerűen én mindig is nagy városban szerettem volna élni már egész kicsi korom óta. Meg így az emberek is. Na szóval angol nyelvet tanulok és minden erőmmel azon vagyok, hogy majd kimehessek külföldre. Leginkább Amerikába szeretnék.Szoktam hallani,hogy mindenkinek az e legtisztább,ha a saját hazájában él,de én itt nem tudok kiteljesedni.

2013. máj. 9. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
17.
2013. máj. 9. 21:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma. Rengeteg kivándorló van aki ilyen olyan indokkal elment, te is egy lennél közülük.
2013. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és Amerikában mivel tudnék elhelyezkedni,hogy normálisan megtudjak élni? :)
2013. máj. 9. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában, -már ha az USA-ra gondolsz- nem tudsz csak úgy elhelyezkedni. Sokkal nehezebb, meg bonyolultabb, mint az Unióban. Te nem látod, hogy manapság mindenki elmegy külföldre dolgozni?
2013. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De látom..de miért bonyolultabb? Azt tudom,hoyg kell zöldkártya meg ilyesmik..nem?
2013. máj. 9. 21:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Pont a zöldkártya miatt!!
2013. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt,hogyan lehet megkapni?:O
2013. máj. 9. 22:02
 9/15 anonim válasza:
Csatlakoznék, szóval én is 17 vagyok és ez a téma eléggé leköt és nagyon sok minden inspirál is. Konkrétan én is amerika valamelyik államában szeretnék menni, de ha nem is pont oda kerülök, akkor is magyarországtól számítva a ny-i terület vonz. Nagyon sok mindennel kell tisztában lenned és felkészülni, kell hogy legyen egy letisztult kép előtted az egész témával kapcsolatban, kell sok kitartás mert még sok minden változni fog. Lehet, a kitartásod később elvész, de azért elárulom, hogy a nyelvet minimum tudni kell, nem árt ha nagyon jól ismered a kijutási feltételeket és olvasol sokat egyes területekről, csak azért , hogy melyik lenne neked a legideálisabb. Itt nagyon sok mindent kilehetne még fejteni ebben a témában, de sajna most nem érek rá. Még azt sem mondhatom hogy bevezettem a témát...
2013. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó..ha majd ráérsz akkor leírnád nekem?:)

Megköszönném. Egyébként a kitartásom biztos nem fog elveszni...SOHA!!:)

2013. máj. 9. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!