Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire vagy jóba munkatársai...

Mennyire vagy jóba munkatársaiddal? Csak munkakapcsolat van köztetek, vagy azért beszélgettek másról is?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélgetek másról is, barátságos természetű vagyok, nincs bennem rosszindulat.
2014. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetünk másról is, de a munkahelyen kívül nem tartjuk a kapcsolatot.
2014. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó a kapcsolatunk a munkatársaimmal. Eljárunk együtt pizzázni, sportolni, kávézni, szórakozni is, tehát a munkahelyen kívül is tartjuk a kapcsolatot. Egy kisebb részlegen dolgozom, szoros a munkakapcsolat is.
2014. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkakapcsolat, de beszélgetünk másról is, de barátok nem vagyunk. (persze vannak baráti csoportok is, de én egyikhez se tartozom)
2014. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Munkakapcsolat, mivel munkahelyen kívül nem találkozunk, de bent beszélgetünk másról is.
2014. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár személlyel jóban vagyok. Rendszerint őket kell hallgatnom, mert szó×uk van, de jobb, mintha szóba sem állnának velem. 1-2-re felnézek, mert vagy élettapasztalt vagy művelt. Nem járunk el sörözni meg ilyenek, csak beszélgetünk.
2014. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elbeszélgetünk munka közbe de munkaidőn kívül semmi

Még jobb is mert beszélgetni lehet velük de ha segítség kell, krvára leszarják az ember, nekem pedig ilyen barátok nem kellenek

2014. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!