Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beleszerettem egyik kollégámba...

Beleszerettem egyik kollégámba. Mit tegyek? Miből lehet észrevenni hogy neki is tetszem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazából az ég világon semmiből. Én is voltam ilyen szituban. A sok apró jelből azt hittem, hogy én is tetszem neki, de hát k..vára nem ez volt a helyzet.


Mikor az ember szerelmes, akkor mindenbe bele lát mindent, ezért nem lehet jó tanácsot adni, hogy mire figyelj.


A legbiztosabb jel, ha elhív randira, megcsókol, vagy megdug. Ennél "kisebb" jelekre nem szabad adni soha, mert egyrészt simán tévesen is értelmezheted őket, másrészt meg ha még tetszésiből rád is mosolyogna, az sem kötelezi semmire. Ez azt jelenti, hogy mikor már melegszik a pite és rájön, hogy miattad nem hagyja ott a nőjét, vagy kolléga mégsem kell mert hát együtt is kéne vele dolgozni, akkor visszatáncol azzal dumával, hogy Te valamit nagyon félreértettél... :-P

2014. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakran néz rád, keresi a társaságodat, megdicsér, véleményével csatlakozik a tiedhez, felcsillan a szeme, ha meglát. De ilyen kapcsolatba csak akkor bonyolódj bele, ha mindketten függetlenek vagytok.
2014. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez kölcsönös lenne biztos azon lenne hogy minél jobban a tudomásodra hozza ,akár még randira is hívna ...feltéve ,ha nem vagy foglalt/házas .
2014. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen munkahelyen dolgozol?
2014. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szolgáltatás.
2014. nov. 9. 07:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ha tetszel is neki, sem biztos, hogy kapcsolatot is akar veled. Én a főnökömbe vagyok szerelmes, tudja is. Egyebekben én vagyok a kedvence, de ÚGY semmit sem akar tőlem. Pedig a bizalmasa vagyok, reggelente jókat beszélgetünk, Kicsimnek meg Kedvesemnek hív, csokit hoz, mosolyog rám, ha összefutunk az épületben. De szereti a feleségét....
2014. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

NE kavarj kollégával. Ha vége, nagyot szívsz. Ha nincs, viszont nagyot nyersz. De egy munkahelyi környezetben (8 órát együtt vagytok!)gyorsan kiderül, ha vonzódtok egymáshoz. Plusz itt a kariparti, akkor még bármi lehet.

Off: Erre a "szerelmes vagyok a főnökömbe" történetre roppant kíváncsi vagyok. Fejtsd ki bővebben! :-)

2014. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!