Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudok tenni ha a munkáltat...

Mit tudok tenni ha a munkáltatóm nem adja ki a papírjaimat?

Figyelt kérdés

Munkaerő kölcsönző által dolgoztam egy cégnél ahol üzemi baleset ért. A vállalkozó se táppénzt se szabadságot se semmilyen pótlékot nem fizet. Be voltam jelentve,minimálbérrel. Több mint egy hónapig nem tudtam dolgozni,mert baleset ért. Itthon voltam egy fillér nélkül. Ezek után leszámoltam,rögtön kértem a papírokat de azt mondták hogy szólnak telefonon ha mehetek. Ennek már kb 3hete de a papírjaimat mai napig nem kaptam meg!

Telefonáltam nekik a múlt héten hogy nagyon kéne,azt állították hogy szerintük én megkaptam és nekik nem érdekük visszatartani.

Közbe kiderült hogy új címre költöztek,és mára ígérté hogy megadják a címet hogy betudjak menni a papírokért,de mostanáig sem hívott senki! Kétségbe vagyok esve,mert semmit nem tudok intézni ezek nélkül!!!



2014. nov. 10. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene őket fenyegetni, hogy a munkaügyi bírósághoz fordulsz, és bepereled őket.
2014. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!