Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 45 éves, műszaki diplomás nő...

45 éves, műszaki diplomás nő mit tegyen, ha nincs munkája, de nem veszik fel sehova, mert a szakmájában csak huszonéveseket keresnek, akiknek alig kell fizetni?

Figyelt kérdés

Magam alatt vagyok, nem, tudom, miből fogok megélni. Számlák halmozódnak, pénzem semmi. Azon vagyok, hogy kimegyek külföldre, konkrétan Angliába, mert azt a nyelvet beszélem. De erre sincs pénzem, semmi nincs. vegyek fel jelzálogot a lakásra? Nyilván hülye ötlet, de annyira elvagyok keseredve....

Férjem nincs, a barátomnak semmilye nincs, tehát rá nem számíthatok. Kérném, ne ostorozzatok.....


2014. nov. 11. 03:33
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem vesznek fel diplomás állásba, akkor el kell szépen menni árufeltöltőnek a Tescoba, vagy takarítani. Azt kell dolgozni, ami van, aztán majd közben lehet tovább járni a diplomás állásinterjúkra.


Jelzálog - az aztán nagyon okos ötlet, mégis, mi a túróból fogod fizetni?


Mekkora a lakás? Esetleg egy részét kiadhatod bérlőnek, és abból is lesz valamennyi plusz jövedelmed.


A barátod dolgozik? Valamennyit csak keres, nem? Vagy csak otthon lébecol, és őt is neked kéne eltartani?

2014. nov. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én se találok munkát,bár nekem nincs diplomám.Két szakmám van,amivel kitörölhetem...Én már bármit elvállalnék,csak munka legyen.36/N
2014. nov. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem tartasz fiatal szeretőt?

Ha már a barátod nem jó semmire....

2014. nov. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm egy épitész vállalkozó hölgy 50 év körüli. Mivel nagyon kevés a munkája, igy éjszakánként irodaházban takarit a diplomájával, hogy meg tudjon élni.
2014. nov. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi jóindulatú emberkét ezen az oldalon...nem elég, hogy mély lelki gondjai vannak szegénynek, még jól bele is rúgnak hármat. Undorító férgek.

Remélem az ilyen piócáknak is hasonlóan alakul az életük...


Próbálj gyorsan bármilyen munkát találni, aztán apránként meglesz a jegyre a pénzed, de addig se add fel a szakmádhoz való álláskeresést.

Jaj, bankokkal soha semmit, azok is lelketlenek nagyon.

2014. nov. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem, hogy a "műszaki"-n belül pontosan milyen szakirányú a diplomád?
2014. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves 5. válaszoló. Megmondanád, hogy ki volt az aki itt még hármat belerúgott a kérdezőbe? Én csupán olyan válaszokat látok (egy kivételével) akik azt mondják, hogy a mai világban sajnos előfordul, hogy diplomával takaritást kell vállalni, hogy valaki megéljen. Nem hiszem, hogy ezzel bárki bántani akarta volna a kérdezőt.
2014. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj privátot ha külföld érdekel.
2014. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Remélem az ilyen piócáknak is hasonlóan alakul az életük..."


Te aztán rohadt jóindulatú vagy. Taps.

2014. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!