Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanatok egy bosszanto...

Felmondanatok egy bosszanto kollegano miatt?

Figyelt kérdés

A tobbiekkel tenyleg semmi bajom, de ez a no mult heten total kikeszitett es gyomoridegem van mar a gondolatatol is hogy holnap 6 orat kell elviseljem a tarsasagat. Eleinte elvoltunk, rendesnek tunt tenyleg, de multkor bejon, egy lekezelo sziat koszon, tobbiekhez fulig ero szajjal intezi a koszonest, kotekszik a munkamba, kotekszik abban hogy o miert folyton egy valamit csinal... Azert adom neki kb ugyanazt a munkat mert tetu lassan dolgozik es en gyorsabban mozgok. Mennyiseg szerint dolgozunk, meg van adva hogy egy nap mennyit kell dolgozzunk, es en mivel a 8 oraba bele kell suritsem mert ha nem tovabbulok, ezert igyekszem. O meg ugye csak 6 oraval van, hamarabb elmegy, lelke rajta h milyen tempoban dolgozik... Konkretan miatta ulok tovabb ha vele dolgozok. Gondoltam h megemlitem fonoksegnek de nem tudnak mast betenni ugy mert ki kell jojjon neki is a heti 5 melonapja.

Gyulolom. Felmondanatok csak miatta? Vagyy h kezeljem a helyzetet?


2014. nov. 13. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, én is váltottam már egy köcsög kolléga miatt. Folyamatosan kerestem más melót, és amikor összejött, akkor felmondtam. Nehogy már megkeserítse az életemet a folyamatos károgásával, arra nincs szükségem, változni meg úgysem fog. Sokkal jobban érzem magam azóta.
2014. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!