Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok, ha csak heti...

Felmondanátok, ha csak heti két napot kellene bejárni, jól keresnétek, viszont a többi napot semmittevéssel kellene töltenetek?

Figyelt kérdés

1 hónapja dolgozom egy olyan munkahelyen, ahova heti két napot kell bejárni, a többi napon itthonról lehet/kell dolgozni (nyilván nincs annyi munkád, hogy erre szükség is legyen mindig). Így heti 3 napom azzal telik, hogy vásárolgatok, kiállításra járok, moziba megyek, ebédelgetek a bnőimmel, sportolok, és este iszogatunk vagy ilyesmi. (a hétvégék szintén így telnek)


Ne értsetek félre, ez biztosan nagyon jó, csakhogy én 8 éve jártam egyetemre, amikor szintén ez volt, és már meguntam. Szeretnék egy rendes munkát, ahol dolgozni kell a pénzért, mert megőrülök már az állandó hülyéskedéstől, még akkor is, ha ez Bp, és sok a lehetőség.

(amikor van párom, ő nyilván velem egyidős és így vele sem lehet napközben időt tölteni)


Másodállást keresek folyamatosan, de nehéz olyat, ami mindig a hét 3 választott napján igényelne engem...meg eleget is keresek a mostaniban.


28N



2014. júl. 25. 13:28
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Milyen munkahely ez, valami IT?
2014. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól fizet akkor én nem hagynám ott a melót, főleg ha nem is rossz munka. Én örülnék ha ilyen állásom lehetne, legalább lenne időm a hobbijaimra. Csinálj valamit az üres napokon, amit csak szeretnél.
2014. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszed el, mennyien élnek így...nem csak IT (lakótársam az, és ő is így él, neki is elege van), én piacelemzést csinálok.
2014. júl. 25. 13:31
 4/26 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen, csak hogy már unalmas ez így 8 év után...szeretnék egy kis rendszert, hátha rámtalál egy másodállás:)
2014. júl. 25. 13:31
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkább keress valami hobbit, vagy készülj fel a gyereknevelésre. Önmagában a pénzkeresésnek nincs értelme.
2014. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5: arra még nem készülök, de köszönöm:) van hobbim, jól eltelnek a napjaim, sportolok, eljárok ide-oda, csak valahogy dedósnak érzem az életemet így.
2014. júl. 25. 13:34
 7/26 anonim válasza:
Tudom, hogy miről beszélsz. Nekem is volt egyszer hasonló állásom, és belehaltam az unalomba. Fiatal voltam, tele energiával. Milyen jól jönne most ez a meló nekem a 3 gyerek mellett, mivel nem vettek vissza a munkahelyemre.
2014. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Örülök, hogy ilyen munkahelyed van, más meg sz*rrá dolgozza magát és még csekkekre sem elég a pénze.

Mi lenne, ha elmennél valami jótékony dolgot csinálni? Például menhelyre kutyát sétáltatni? Az kölcsönös boldogság.

2014. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azokat látom "dedósnak" akik értelmetlenül hajtanak egy munkahelyen mindenféle életcél nélkül. Persze sokkal könnyebb a főnök utasításait követni, mint élni.
2014. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

utolsó: nagyon sokat hajtottam én azon a phd-n meg előtte az egyetemen, hogy jobban élhessek. ezzel szerintem nincs gond, hiába írod.:)


az önkéntesség nem rossz ötlet, tegnap pl. adtam vért, és jó érzés volt. a kutyákat nem szeretem, de valami más jó lehet! :)

2014. júl. 25. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!