Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Programozóként 2 év után...

Programozóként 2 év után 249000 nettót keresek. Ez jónak számít vagy nem?

Figyelt kérdés
Év végén még szokott lenni +1 havi fizetés. Más juttatás nincs. Amúgy elég laza munkahely. Szabit akkor veszek ki, amikor akarok. Szombatokat nem kell ledolgozni. Akkorra járok be, amikor akarok. Meg év végén van az alap szabin felül egy 2 hetes karácsonyi szünet. Cserébe a munka jó nehéz, de én élvezem és mindig túlteljesítem az elvárásokat.

2014. nov. 16. 02:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
35%
En majdnem ugyanennyit keresek, csak dollarban.
2014. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
39%

neked kell eldönteni hogy ez jó vagy sem.


(programozóként minimum hogy tudod használni az internetet és rájössz, hogy ez az átlag alatt van.)

2014. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%
Ez nagyon kevés ne viccelj,ennek a 2-3-szerese már elmegy de ez nem pénz.Miért nem váltasz?Nagy multihoz pl?
2014. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen szutyok fizuval nem vágnék fel ember... Ez mire elég? pfff
2014. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A szomszédom kukás 4 kilóért,mondjuk az igaz,hogy ő nem akkor jár be,amikor akar,és nem túl laza a munkája.

Amelyik munkahely pedig olyan laza,mint a tiéd,ott csak olyan piti pézeket adnak.

2014. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
szerintem két év után nem kiemelkedően jó, de nem is vészesen rossz fizetés. főleg, ha nem budapesti a munkahely.
2014. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik rendes választ adtak.


A többieknek meg: Szar érzés lehet ilyen irigy, lusta, buta parasztnak lenni! De majd egyszer talán felnőttök :)

2014. nov. 17. 07:20
 18/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,csak ki derült,hogy a 4-es válaszolónak volt igaza...

:)

2014. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. nov. 20. 12:43
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen normális kérdés, nem tudom miért reagálnak ilyen furán mások. Én is sokszor elgondolkozom azon, hogy vajon ha máshol dolgoznék ugyanebben a szakmában, nem fizetnének-e jobban, lehet, hogy érdemes lenne váltani az embernek, csak már megszokta a helyet és hát honnan is tudhatnánk, máshol ki mennyit keres. Mert az online statisztikák meg ilyen oldalak, ahol meg lehetne nézni, egyáltalán nem a magyar valóságot mutatják. 2 év után nem csoda, ha te is gondolkozol azon, hogy esetleg jobb lenne váltani. De ha ez egy jó munkahely és a főnök rendes, akkor magától is eszébe fog jutni, hogy a fizetésedet szinten tartsa, és ne akarj elmenni onnan. Ennyiből már meg lehet nyugisan élni, szerintem csak legyél vele simán elégedett, hiszen az élet erről szól, boldognak lenni, nem csak az állandó pénzhajszolásról.
2014. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!