Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Olyan neten elérhető példatára...

Olyan neten elérhető példatárat keresek, amiből kezdő programozóként gyakorolhatok. Különös hangsúly a kezdőn. Ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Java nyelven tanulok.
2009. dec. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyart nem tudok, a Sun-féle tutorial címe: [link]
2009. dec. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
magyarul: [link]
2009. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos ez is nagyon jó, csakhogy az 1.3-as verzió lassan 10 éves... Már régen az 1.6-nál járunk (update 17)
2009. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én 1.5 öt használok, és feladatok kellenének.

'írj egy programot, ami...'

2009. dec. 26. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
ez mind nagyon szép, de mutass kérlek egy jobb magyar jegyzetet, amin egy teljesen kezdő elindulhat..
2009. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a válasz ellen szolt az, amit mondtam, csak megjegyeztem, hogy pontosan miért tettem fel ezt a kérdést.

Karácsonyra Javás könyvet kaptam, de emellett szívesen gyűjtök mindent, ami arról szól.

Számos angol és magyar nyelvű jegyzet és beszkennelt könyv van már meg.

2009. dec. 26. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 14:40-es. Sajnos valóban kevés magyar nyelvű anyag van a neten szinte minden nyelvből. A javáról itt van még egy: [link]


Az 1.3-assal is meg lehet oldani sok feladatot.

2009. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!