Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Programozóként 2 év után...

Programozóként 2 év után 249000 nettót keresek. Ez jónak számít vagy nem?

Figyelt kérdés
Év végén még szokott lenni +1 havi fizetés. Más juttatás nincs. Amúgy elég laza munkahely. Szabit akkor veszek ki, amikor akarok. Szombatokat nem kell ledolgozni. Akkorra járok be, amikor akarok. Meg év végén van az alap szabin felül egy 2 hetes karácsonyi szünet. Cserébe a munka jó nehéz, de én élvezem és mindig túlteljesítem az elvárásokat.

2014. nov. 16. 02:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%

Azért,mert Te honnan gondolod,hogy "azok a válaszolók" sz@rul érzik magukat,irigyek,lusták,parasztok,stb.

Ha tudod hogy irigyek,akkor nyilván a jó fizetésedre gondoltál,ha meg jó,akkor miért kérdezed meg,hogy jónak számít e?

Te is tudod nagyon jól,hogy Mo.-on a 249 tisztán egész jó,főleg a mellett,hogy laza is.

Nagyon sokan dolgoznak ebben az országban piti 100-150-ekért,és még kevesebbért,úgy hogy egyátalán nem lazán.

Ezt Te is tudod,úgyhogy szerintem tartsd meg magadnak legközelebb az ilyen anyagi vonzatú privát dolgaidat.

Egyébként én is az egyik "bolondos" válaszoló vagyok,és hidd el,egyátalán nem vagyok irigy,sem paraszt,sem buta.

2014. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok,köszi,sejtettem hogy menőzik itt,amugy attol meg a farkad olyan am mint masnak,vagy talan meg kisebb is-D
2014. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Huszassal értek egyet, a kérdés teljesen normális, ha arra kíváncsi valaki, hogy az adott területen hogyan keres másokhoz képest. Nem értem, miért kell oltogatni, meg azt mondani, hogy "tartsd meg magadnak a privát infókat". bakker, egy névtelen oldalon hadd lehessen már megkérdezni ilyet is.
2014. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nyilván más szakmabeliek véleményére, munkatapasztalataira voltam kíváncsi. Aki csak beszólogat, azt nem tudom másnak betudni, mint irigységnek.
2014. nov. 22. 11:29
 25/26 anonim ***** válasza:
IT Recruiterként mondom, hogy még lehetne magasabb is a fizud, egy nettó 300-at már megtudnál keresni. Persze a is számít, hogy milyen nyelven programozol :)
2015. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
koszos hegesztőként keresek ennyit, te meg programozóként...hát...
2015. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!