Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitévő legyek ilyen abszurd...

Mitévő legyek ilyen abszurd dolgok után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eloszoris neharagudjatok az ekezet nelkuli irasomert, de telefonrol igy tudok csak irni.

Iden oktoberben elkezdtem dolgozni budapesten egy cegnel raktarban, ahova alkalmi munkaskent jelentettek be. Elso munkanapom elott kitoltettek velem egy lapot adataimmal az osszessel. Dolgoztam 6 napot osszesen plusz van meg 3 nap amikor nemtudtam bemenni osszesen igy 9 nap amibol 6 dolgozott. Az utolso munkanapomon ami nem annak volt tervezve tortent velem bent egy baleset ami miatt eltort a kezem es begipszeltek. Alkalmi munkaskent tappenzre nem vagyok jogosult igy nem vetettem fel magam. Tervbe volt hogy nem fogok visszajonni dolgozni egyeb okok miatt ezt most nem sorolnam annyi hogy a nevetseges oraber es a hozzam valo allasuk miatt. Jegyzokonyvet felvettek, de szerintuk arrol nem kell masolatot kapnom.

Ma bementem a ruhaimert akkor mondtak hogy alairtak helyettem a kilepo papirokat amin az all hogy 2 vagy 3 napra voltam bejelentve naluk es szerintuk errol se kell masolatot kapnom.

A kerdesem az lenne, hogy mitevo legyek mert itt vegulis ala lett hamisitva a nevemben egy olyan dokumentum amin nem is valos adat all, raadasul Semmilyen papirom nincs arrol hogy en ott egyaltalan belettem e jelentve se arrol hogy kileptem es x orat ledolgoztam, se a balesetrol nincsen papirom.

Koszonom!



2014. nov. 17. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,nem tudom hogy jó tanács e,de én holnap felhívnám a munkaügyi központot és megkérdezném,van e bármilyen jogász nálunk,akinek ezt elmesélhetnem.Szerintem náluk el tudnak majd igazítani.
2014. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyáltalán nem voltál bejelentve. Mivel helyetted írtak alá az állításuk szerint okirat-hamisítást hajtottak végre vagyis csatlakozom az előttem íróhoz és én is azt javaslom keress egy jogi tanácsadót. De szerintem, bemehetsz hozzájuk és nyugodtan követeld a papírjaidat, ha pedig azt mondják, hogy neked az nem jár akkor nyugodtan mondhatod nekik, hogy a hatósággal fogsz visszajönni, mert ha aláírtak valamit a nevedben a tudtod nélkül akkor az csalás, amit törvény büntet. Amúgy is a munkanélküli központban sokat is számít az a 3-4 nap is. Ha meg hagyod akkor az olyan mintha helyetted aláírtak volna valamit ami miatt akár téged is lecsukhatnak, hiszen visszaéltek a neveddel és az adataiddal.
2014. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!