Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utolsó találkozás? Megmondjam...

Utolsó találkozás? Megmondjam a főnökömnek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként dolgoztam két hónapig egy munkahelyen.Az elején jóba voltam a főnökkel és a kollégákkal is.Aztán menet közben szerencsétlenül alakultak a dolgok.Eltávolodtunk egymástól meg voltak dolgok amik nem mentek úgy a munkámban ahogy kellett volna pedig igyekeztem meg a kollégákkal is a jó kapcsolatra.Aztán elkezdetek ellenem kavarni a hátam mögött a kollégák.

A főnök többször behívott az irodába és elmondta,hogy mi nem jó a munkámban de volt,hogy mindenki előtt.Ezzel rá lett világítva az én hibáimra a reflektor.Aztán odáig fajult a helyzet,hogy kb mindenki rám mutogatott,állandóan azt nézték a kollégák,hogy mit hibázok.Úgy tünt örültek,hogy nem ők vannak letolva,a főnök nem őket hívja be az irodába,a saját hibáikról elakarták terelni a figyelmet.

A főnök is furán viselkedett.Éreztem,hogy ki akarnak túrni,ki fognak rugni.Leültem a kollégákkal megbeszélni a problémákat.Mikor elszakadt a cérna elmondtam,hogy nem érzem korrektnek azt,hogy én viszem el a balhét a másik helyett is meg,hogy ugyanolyan hibákat követek el,mint bárki más.Aztán a főnökkel is,de akkor már elég nyíltan .Annyira ellenséges volt,többször csúnyán letolt,éreztem fel kell mondanom,meg is tettem.Erre cinikus és még ellenségesebb lett.Mondtam,hogy pár napot még végig csinálok,aztán úgy alakult,hogy mégsem kellett.

Mondta,hogy menjek be másnap valamiért.Kiderült,hogy nem is azért kellett bemennem,hanem,hogy letoljon többek között.Azt mondta legyen ott a helyettes is,mert előző nap olyan helyzetbe keveredtünk,hogy szükség van egy harmadik emberre is.Elmesélte,hogy miket mondtam neki az irodában,meg hogy én nem is mondtam fel,nem mondtam igazat stb.Folyton azt ismételgette,hogy ne a másikra mutogassak a saját magam dolgával foglalkozzak,holott nem is tettem ilyet.Egész végig szídott.Azt mondta,hogy tudja azért mondtam fel,mert az önérzetemnek jót tett,de próba idő alatt lényegtelen,hogy ki kinek mond fel.A helyettes azt mondta,hogy tanulságnak jó volt ez a munkahely.

A végén már mondtam,hogy folyton a negatívat hallom én erre nem vagyok kíváncsi meg a főnöknek,hogy azt mondta lehet h nem vagyok alkalmas arra,hogy ezt a munkát végezzem és ez nekem kudarc.Erre mondta,hogy ő úgy gondolja nem vagyok.Többször a szavamba vágott,meg kinevetett.

Azt tartom inkorrektnek,hogy kellemetlen helyzetbe lettem hozva erre még ők vannak felháborodva amiért felmondtam pedig ők ugyanezt megtették volna ami még pluszba megalázó.

Még egyszer vissza kell mennem valamit elintézni.Arra gondoltam,h megmondom neki,hogy érdekesen alakultak itt a végére a dolgok,de nem mindent veszek magamra,ugyanolyan hibákat követtem el,mint bárki más,vagy más még volt h nagyobbat,semmi csúnyát nem tettem az itt létem során,bizonyos dolgokba több idő kell,hogy bele jöjjek,de az más,hasznos volt az itt létem és egy ilyen kellemetlen helyzetben mint a multkori én sem tudtam ügyesen kommunikálni.Ez jó? Azt hogy mindenki rám mutogatott azt már valamennyire közöltem felé,de a sz.kavarást nem...Meg azt sem,hogy talán miért is mondtam fel...

Mi lenne a legjobb?



2014. nov. 18. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm. Szar ügy.Én mindenesetre nem nagyon emlegetném ezt a helyet az önéletrajzomban,akkor se, ha nincs más, mert a negatív referencia az -legalábbis szerintem- rosszabb, mint az, ha nincs referencia.

Milyen szakmában dolgozol?

2014. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy helyen dolgozunk. :) Csak nem Csömörön van ez a munkahely? :DD
2014. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!