Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyan gépészmérnököt,...

Ismertek olyan gépészmérnököt, aki nem tudott elhelyezkedni tanult szakjában?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

létezik ilyen?

pl sok idő volt neki elvégezni de sikerült v ilyesmi.

2014. nov. 23. 00:26
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Én most végeztem épületgépészmérnökként nem tudok egyetlen csoport társamról se aki munka nélküli lennem. Mondjuk én levelezőn végeztem és szinte mindenkinek volt állása. már amikor elkezdte.
2014. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, nem. Sokan már a diploma megszerzése előtt is dolgoztak, nem is kevés pénzért. Hiányszakma és például Győrben csak az nem talál munkát, aki nem akar.
2014. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, h mire végzek, kb. még 3 -4 év addigra betöltik ezeket a hiányokat, és túlkínálat lesz a gépészmérnökökből?
2014. nov. 23. 01:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenki ezt a szakot nyomja így előbb utóbb túlkínálat lesz belőle sajnos (mint minden szakból). A gépészmérnök tág fogalom. a gyári gépbeállítótól a tervezőig mindenhol elhelyezkedhetnek. Még autószerelőként is. Nem mindegy hogy hol próbálkozik valaki. sajnos Debrecen környékén nehéz dolga lenne.
2014. nov. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem valószínű. Túl nehéz elvégezni. És régen is jól kerestek nem valószínű hogy 3-4 év alatt annyit változna.
2014. nov. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek. Ráadásul idén egy csomó ismerősöm ilyen szakra ment. Lassan dömping lesz belőlük.
2014. nov. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de neki szociális problémái vannak. Hiába végezte el a szakot, ha egy állás interjún nem tud helytállni.
2014. nov. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, biztos hogy van olyan aki gépészmérnök és nem tud elhelyezkedni. Nagyobb mennyiségben Magyarországon csak pár városban kellenek (ugye ahol vannak nagyobb üzemek). De úgy gondolom, hogy ha elvégzel egy műszaki-informatikai-gazdasági szakot egy komolyabb egyetemen, akkor nem lesz gondod az elhelyezkedéssel.


Egyébként én ismerek olyan mérnököt (hogy gépész vagy vegyész azt már nem tudom), aki gyári szalagmunkásként dolgozik...

2014. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!