Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz, ha sosem voltam állásinte...

Gáz, ha sosem voltam állásinterjún lassan 22 éves korom ellenére?

Figyelt kérdés
Max egy telefonos. De az nem ugyanaz. Persze dolgoztam már, de csak diákmunkákban.
2014. nov. 23. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már 24 éves koromra annyiszor voltam állásinterjún, hogy megtippelni sem tudnám pontosan hogy hányszor, és a végére már iszonyatosan untam! -.-
2014. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
őőő nem tök mindegy? Én a mostani munkám állásinterjó nélkül szeretem. Tanulsz még? Akkor végképp nem mindegy? Boldog vagy így? Na,ugye...
2014. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En 23 vagyok, es nem voltam soha interjun, telefonos sem volt. Nem erzem, hogy ez gaz lenne, mivel dolgozni igy is rengeteget dolgoztam (diakmunkaban), szakmai gyakorlatom is volt es furcsa, de oda is interju nelkul vettek fel.
2014. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha valami normális szakon vagy és minőségi munkát végzel. Idén vagy max egy év múlva úgy is szabadulsz, akkor kijut neked is a jóból :D
2014. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az állásinterjúnak nem sok köze van ahhoz, hogy mi gáz és mi nem. :)

Te magad írtad, hogy dolgoztál már, az szerintem lényegtelen, hogy állásinterjú révén kaptad a munkád vagy más módon. Én sem voltam még soha állásinterjún, de mégis van munkahelyem, és nem diákmunka.

2014. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!