Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Az egyetemista csajoknak...

"Az egyetemista csajoknak pedig életbácsi szó szerint tükörfényesre nyalja a fenekét"- Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez mégis miben nyilvánul meg? Mit takar egyáltalán?

2014. nov. 30. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében azt, hogy az egyetemista lányoknak kedvez az élet, minden az ölükbe hullik az életben. Szépen fogalmazva... Ez honnan van?

Amúgy nem értek egyet...

2014. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem egyetemista csajként az az életbácsi csak jól se**be rugdos
2014. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy másik kérdésnél egy hozzászóló írta.

De nem értem, nem vettem észre, hogy nekem vagy egyéb nőtársaimnak könnyebb lenne, mint a férfiaknak. Nincsenek kedvezmények...

Szerintem azoknak kedvez az élet, akiknek van bőr a képükön, talpraesettebbek, és kimerik mondani a véleményüket. Az olyanoknak, mint én, akik félénkebbek, nem mennek oda a tanárhoz, hogy miért nem kaptak olyan jegyet, mint a milyet szerettek volna, azoknak meg nem.

Az egyik fiú évfolyamtársam puskázott zh-n, a tanár észrevette, de csak elvette a puskáját. És a srác utólag még el is ment a tanát után, hogy mégis miért csak kettest kapott? És tényleg feljavította a professzor úr a jegyét...

Komolyan, én ilyet sosem tennék. Hihetetlen.

Szóval nem értem, mire gondolt az a válaszoló, aki ezt írta.

2014. nov. 30. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Miről szólt a kérdés, ahova írták? Én csak olyanra tudnék gondolni, hogy az egyetemista csajok könnyebben tudnak fiúzni, de még ez sem igaz, mert azért ilyen korban már a srácok is tudnak csajozni többnyire... Az egyetemistáknak, legyen az fiú vagy lány, nincs túl gyakran tükörfényesre nyalva a seggünk. Szerintem legalábbis. Persze egyetemfüggő, no meg attól is függ, hogy hogy és hova jutottak be :)


19/f

2014. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok erre mondani, hogy nem kell mindenki véleményére alapozni, ezen az oldalon sem... Sokan mindenféle önkritika nélkül beírogatnak mindenhova, olyan kérdésekhez is, amikről nyilván lövésük sincs. 14 évesen én is kb úgy képzeltem el az egyetemet, mint amit a filmekben és a sorozatokban láttam, de a valóságban nem az Amerikai pite zajlik az egyetemeken.
2014. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy szólt a kérdés, hogy "Miért nehezebb a férfiaknak", vagy ilyesmi...

Csak azért tettem fel a kérdést, mert nem értettem, hogy vajon mit jelenthet ez a kis mondat.

2014. nov. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!