Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy új kolléga nem olyan...

Ha egy új kolléga nem olyan gyors, rutinos, mint azok, akik évek óta ott vannak, meddig tolerálnátok, hogy lassabban dolgozik?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 11:43
 1/6 papagenou ***** válasza:
100%
nyílván. nem szeretem az olyan embereket, akik elfelejtették; egyszer ők is voltak kezdők.
2014. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes. Nem is várható el, hogy ugyanúgy tudjon mindent, mint aki ezer éve ott dolgozik.

Tolerálnám. Hogy meddig azt így nem lehet megmondani. Függ a munka jellegétől, hogy általában mennyi idő alatt lehet belejönni, hogy hogyan igyekszik az új kolléga, stb.

2014. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 hónapig belefér.
2014. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Függ a munka típusától is, egy egyszerűbb szalagmunkát pl. illene pár nap alatt elsajátítani.


Ha meg olyan a munka, akor a rutinos minden nappal egyre rutinosabb lesz, és akkor sosem érheted utol :)

2014. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak helyek ahová bedobják az újat és a régi dolgozókra bízzák a tanítást, miközbn ugyanazt a darabszámot ,elvégzett munkát követelik meg, különben jön az üvöltés a pénzlevonás,a fenyegetőzés és senkit nem érdekel hogy az új mennyire lelassítja a munkát. Ilyen helyeken utálják is az újakat rendesen.
2014. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó. Igen, ilyen helyen dolgozom. Ráadásul nagyon változatos a munkánk. Nincs 2 egyforma hiba,vagy sablon megoldás.(ipari és lakossági automatizálás,biztonságtechnika)

Nálunk is köpködik az újakat. Tisztelet a kivételnek. Én sose bántottam egy újoncot se. Annak idején nekem is sza rul esett ha b sztattak.

2014. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!