Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van ha tescoban diákként a...

Mi van ha tescoban diákként a kasszában nagyobb a hiányom mint az adott havi fizetésem és nem tudom ledolgozni? :/

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2014. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor kifizeted.
2014. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
három nap alatt összehoztam 30.000 ft-os hiányt és egész hónapban keresek kb. 25.000-et de több napot nem tudok vállalni se ebben a hónapban se a többiben
2014. dec. 6. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de nem vagy pénztárba való!!

Hogy lehet akkora az az összeg?!?! Figyelj oda jobban, különben hiába való az,amit csinálsz! Én is kasszás vagyok a Tescoban, de mégcsak a kezdetek kezdetén sem volt hiány a munkám során... nagy felelôssêg, kellô oda figyelés, illetve ügyesség hiànyában javaslom ne kasszàzz !!! Saját érdekedben...

2014. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem is akarok soha többet
2014. dec. 6. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
kivetted a pénzt?!
2014. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem vettem ki....kb. minden nap 10000 körül volt hiányom pedig 2x átszámoltam a pénzt...mit csinálnak amúgy ha nem tudom kifizetni a hiányt?
2014. dec. 6. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Te normális vagy? Rabszolga munkázol a Tescoba erre fel nem, hogy nem fizetnek ki, hanem még neked kell fizetni. Szerintem direkt szívatnak mert megtehetik.

Mocskos egy multi a tesco....

2014. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy be fogják rajtad hajtani biztos. Ha nem ebben a hónapban, akkor a következőben.

De nem értem, hogy lehet ekkora mínuszt csinálni (vagyis azt sem értem, hogy lehet egyáltalán mínuszt csinálni...). Többet adsz vissza a vevőknek mint kellene? (Viszont ha valakinek többet adsz, simán előfordulhat, hogy másnak meg kevesebbet... gratulálok) Vagy van, ami nem húzol le?

2014. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem húz le valamit az nem jelentkezik hiányként...


Rosszul ad vissza vagy rosszul fogad el pénzt.


A hiányt a Tesco a diákszövetkezeten fogja behajtani, a diákszövetkezet pedig rajtad. A mikéntjét a munkaszerződésedben leírtak szabályozzák.

2014. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!