Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék lesz. @rom...

Hogyan tudnék lesz. @rom sílusú lenni a főnökösködő kollégámmal szemben?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ez a kollégám a tulaj fia is egyben és azt hiszi ő a kiskirály,állandóan fontoskodik és b@.szogat. Már annyira kikészít, hogy idegorvoshoz is kell járjak. Otthagyni nem tudom a munkahelyet mert nem sok lehetőség van erre fele.

2014. dec. 8. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy,hogy tényleg les*arod?

ha nem munkával kapcsolatos dologgal piszkál,akkor nézz át rajta.

2014. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ó, én ilyen vagyok. :) Azt csinálom az ilyennel, hogy nem nézek rá, nem válaszolok, max egy "ühüm, ühüm, ühüm", közben csinálom a dolgomat. Aztán felháborodik és visszakérdez, hogy egyáltalán én figyelek-e rá. Olyankor ránézek, felhúzott szemöldökkel flegmán végignézek rajta, magamban elmondom egy bohócnak, aztán sokszor olyan vicces jelzőkkel illetem a személyt fejben, hogy kiül az arcomra és elmosolyodok. Ilyenkor jön néha a "mit vigyorogsz?" téma, erre sóhajtok egyet, csinálom a dolgom tovább. Ekkorra a kötözködő tiszta ideg, majd felrobban dühében, mindenkinek elmondja, hogy legszívesebben megütne, ha tehetné. Nagyon morbid. :D Ezek saját magukat húzzák fel agyilag, tiszta poén, nem? Amúgy engem egyetlen ilyen után békén agynak, csak a hátam mögött megy a susmus, az meg ugyan kit érdekel? :D
2014. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*hagynak
2014. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!