Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve járok egy kollégámmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve járok egy kollégámmal, aki otthagyott. Hogy felejtsem el, ha mindennap látjuk egymást? Túl lehet így tenni magam a kapcsolaton, ha egy osztályon dolgozunk és muszáj kapcsolatban lennünk egymással a munkából kifolyólag?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem attol kacsolat valami, mert minden nap talalkoztok ... szoval el fogod tudni felejteni, csak eszre kell venned, hogy tojik a fejedre. Ez ennyire egyszeru.
2014. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Na ezért van az, hogy házinyúlra nem lövünk...

Ilyenkor aztán esetleg évekig kell egymást néznetek, és biztos, hogy kettőtök közül valamelyik fél szenved - esetleg mindketten.


Nem akarlak bántani, szerintem éppen eléggé szenvedsz enélkül is. Amit írok, inkább tanulságnak szánom azok részére, akik ilyen kapcsolatba kezdenének.

Ha elkerülhető, inkább ne tegyék!

2014. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az igen....hogy tudsz járni azzal, aki otthagyott??? :D
2014. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:

hát bizony-bizony nem is olyan hülyeségek a közhelyek épp ezért...

ugye, az a bizonyos házinyulambulam

2014. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán mélyen érintett a dolog, csak az segíthet rajtad, ha munkahelyet váltasz, vagy áthelyezteted magad valahova. És örökre jegyezd meg, hogy nem véletlenül tartja magát a mondás, hogy HÁZINYÚLRA NEM LÖVÜNK!
2014. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket... eredetileg úgy volt, hogy külön céghez kerülünk, akkor jöttünk össze. Végül mindketten maradtunk ugyanazon a helyen, egy irodában. :((( Egy hónap múlva fogunk talán külön irodába kerülni, de mivel közös projekteken dolgozunk és ő a szakmai irányítóm, nem tudom elkerülni azt, hogy ne beszéljünk. Egy életre megtanultam a leckét, amit korábban is vallottam, de sajnos így alakult. Pont ebből kifolyólag nem akartam korábban vele összejönni, hiába szimpatikusak voltunk egymásnak.
2014. febr. 1. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:
kemény helyzet. hasonlóban voltam már én is, már ami a szenvedés részét illeti. a kolléganőmbe habarodtam bele, szerencsére ez nem volt kölcsönös, de lelkileg megviselt és én is megtanultam a leckét, hogy házinyúlra még gondolatban sem lövünk. Sok szerencsét a felejtéshez!
2014. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neked mennyi idő alatt sikerült elfelejteni? Van rá valamilyen taktika? Tudom, hogy a harag, duzzogás nem segít, attól nem lesz jobb. De mindenképpen szeretném mielőbb lezárni belül is...
2014. febr. 1. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
szerencsére elkerültünk egymás mellé, napi kapcsolatban sem voltunk, de még így is 2 év.
2014. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

'Hazi nyùlra nem lövünk' hangzik el az örökké helytàlló mondàs, pedig a kèrdező nem említette hogy a munkatars eleve parkapcsolatba van! A 'Házi nyúl' ezt jelenti nem azt hogy egyhelyen dolgozunk valakivel.

Márpedig amíg a melótars független (parkapcdolat nélküli) addig van esély a visszahódìtásara is.

Azt javasolnám ha valóban ennyire sokat jelent az a melótars akkor az előltetett fejtés helyett a visszahódítást kellene elkezdeni.

Sok sikert!

(Cristian)

2018. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!