Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmehetek így táppénzre?

Elmehetek így táppénzre?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja dolgozom az új munkahelyemen, a 3. hónapomig vagyok próbaidőn. Csütörtökön nagyon beteg lettem, köhögök, folyik az orrom, öklendezem fel a taknyomat... Így a főnököm mondta, hogy péntek-szombaton menjek szabira (szombaton is kellett volna dolgozni). Szerintem enyhe hőemelkedésem is volt, de tán az már lement, viszont még mindig iszonyatosan folyik az orrom és köhögök/öklendezek. A párom szerint ne menjek táppénzre, mert kirúgnának. Viszont volt egy munkatársam, aki velem egyszerre kezdett, ő már a 2. héten elment táppénzre és nem volt belőle semmi (később más dolgok miatt mondott fel ő maga).


Mit csináljak szerintetek?


2014. dec. 14. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Felhívod a főnököd holnap és felnőtt ember módjára megkérdezed, lehet-e.
2014. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!