Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél az ilyen kolléganőv...

Mit tennél az ilyen kolléganővel? Mit várhatok el a főnöktől? .

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozok egy nővel. Kezdet kezdetek óta kötözködik, szemétkedik. Nincs olyan alkalom amit kihagyna. Szúró piszkálódó beszólásai vannak. Már ott tartok hogy elkapom és megverem. Sajnos olyan szolgálati lakásba lakunk ami velük egy udvaros. Még elkerülni sem tudom. Nem tudom feljelentsem-e vagy a főnökkel beszéljek. mennyire tartozik rá? Volt hogy a gyereke elütötte biciklivel az én gyerekemet hátulról.

Te mit tennél? Rosszindulatú és végtelen alattomos.

Okos ész szerű válaszokat várok!



2014. dec. 20. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkel szembeni zaklatásért a rendőrséghez kell fordulni - ha sérülések is vannak, akkor előtte látleletet kell vetetni -, neked viszont vagy fel kell venned a kesztyűt és egyszer piszokul kiosztani (szigorúan négyszemközt!), vagy pedig el kell menni a főnökhoz és elmondani neki, hogy bajban vagy és ez a helyzet. Én ez utóbbit tenném: kérnék egy időpontot a főnöktől és megbeszélném vele a helyzetet.


Ne verd meg, mert csak te jársz rosszabbul.

2014. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod...

A főnöknek mi van a kezébe az ilyen esetekre? Még arra gondoltam feljelentem, mert vannak tanúim is a viselkedésére.

2014. dec. 20. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a jogi út kizárva (bár nem tudom a részleteket, szóval csak ennyiből gondolom), ez még nem zaklatás, csak szimplán egy s**gfej. Tippre a munka miatt, valószínűleg elakar üldözni arról a helyről, abból a pozícióból.


A főnököt javaslom én is, kötelessége ezt elrendezni. Ha testi sértésre kerülne sor, esetleg volt már többször is példa erre az ő részéről, akkor kicsit változik a sztori.

2014. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamit szemétkedj vele, hogy lássa, hogy vissza tudsz vágni te is. Csak abból értenek az ilyenek.
2016. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!