Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy csendes embernek milyen...

Egy csendes embernek milyen munkát tudtok elképzelni?

Figyelt kérdés

Nem sokára már eljön nekem is az érettségi és tovább szeretnék menni valamilyen egyetemre. Gondolom olyan irányba, amit később csinálni akarok, hogy azzal tudjak elhelyezkedni.

Viszont eléggé csendes, halkszavú vagyok és azt mondják, hogy így nehezen fogok találni valamit, ami jó lenne nekem.


2014. dec. 28. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Konyvtaros, csendes hely, halk beszed, kenyelmes intelektualis munka.

Gyogyszeresz, optikus, szinten ilyen.

Elsosorban attol fugg, mi erdekel, mit csinalnal szivesen.

2014. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem van egy igen csendes és halk szavú haverom, 10 éve kondizik és 5 éve bokszol.

kidobóként dolgozik,kb egy ilyen clint eastwood karakter izmosban.


de kár itt példákat felhozni mert valószínűleg nem a halk szavúságoddal van gond,hanem a kommunikációs képességeddel a határozottság és kontroll megtartás hiányával.

ezeket lehet fejleszteni,nem kell belenyugodni,elfogadni az életképtelen elnyomott mivoltodat.

2014. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Író, fordító, sofőr (metró, villamos, bp.-i helyi járatú buszon),
2014. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármi, ahol nem kell közvetlenül emberekkel foglalkozni. Itt már leírtak sok mindet: könyvtáros, gyógyszerész, laboráns.

Alternatív esetben:Bérgyilkos :P

2015. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!