Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én nagyon utálok munkahelyre...

Én nagyon utálok munkahelyre járni és dolgozni, ti nem?

Figyelt kérdés
reggel mikor csörög a mobil h kelni kell legszivesebben földhöz vágnám, komolyan mondom ha lenne fegyverem, én fejbe lőném magam hogy ne kelljen menni holnap, úgy utálok már mindent!

2015. jan. 13. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kevesen vannak, akik szeretik is csinálni, ami a munkájuk. Pedig egy munka(hely) lehet kellemes és élvezetes is. Persze, most nem arra gondolok, aki végzettség és lehetőség híján kénytelen napi 10 órát robotolni a gyártósor mellett. Az tényleg nem kellemes, és olyan körülmények között én se mennék szívesen dolgozni.

De ha az ember előrelátó, és tanul, akkor nagyobb esélye van olyan munkát találni, amit szeret is csinálni, és talán még élvezi is.

Úgy tényleg nem szeretnék élni, hogy minden reggel undorral keljek, és rühelljem azt, amit nap mint nap csinálnom kell. Most sem egy álommeló, amit csinálok, de legalább nagyrészt élvezem.

Szerintem ha van lehetőséged, akkor válts! Hosszú távon megmérgezi az ember életét, ha ilyen mértékű utálattal végzi a munkáját. Ha nincs rá lehetőséged, akkor is adott a lehetőség, hogy képezd magad. Persze, munka mellett nehéz, tudom jól. De ha képes vagy rá, idővel elérheted, hogy olyan munkád legyen, amit szívesen csinálsz.

2015. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy 2 műszakba járok dolgozni, mert ha mindennap 5kor kéne kelnem, én tuti megdöglenék rövid időn belül
2015. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek 90%a így van ezzel,maroknyi kisebbségnek van csak jó munkája amit élvez. Gondolj a fizetésre, és amit vehetsz belőle , meg arra hogy ha ez nem lenne akkor mehetnél hajléktalannak.
2015. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
csak az a bosszantó hogy ebbol a szar kis pénzből nem lehet előrébbjutni :(
2015. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van már lassan az ország keresőképes fiataljainak negyede külföldön..ott is ótvar a munka de legalább kompenzál a többszörös lóvé.
2015. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%
Anyám sem szereti a munkahelyét mégis jár dolgozni mivel akkor éhen halnánk.Fogj magadnak egy pasit aki eltart.
2015. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Az emberek 100%-a így van vele XD
2019. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is utálom, alapból az elvégzendő feladatok miatt is, de hidd van a korán kelésnél rosszabb én pl hétvégén is megyek ráadásul a beosztás össze-vissza van, néha 10-18ig kell menni máskor meg 12-20ig de akár 8-16ig is behívhatnak.
2021. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!