Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselitek el a főnökötö...

Hogyan viselitek el a főnökötöket?

Figyelt kérdés
Persze, a kérdés arra vonatkozik, akinek nem épp jó arc a főnöke.
2015. jan. 13. 20:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mit kezdenétek az alábbi helyzettel:

Nem tudja elfogadni, hogy megöregedett és folyton, de tényleg ÁLLANDÓAN arról mesél, hogy mekkora csődör volt fiatal korában. Egyszerűen agyf**szt kapok már tőle. Ha már elkezdi, tudom mi lesz a folytatás. Az a durva, hogy tudom, hogy háromnegyede kamu, de végig kell hallgatnom, végülis, hogy mondanám egy főnöknek, hogy nem érdekel? Ti mit tennétek? A másik meg, mind ezt valami elmondhatatlanul nagyképű stílusban teszi, iszonyúan arrogáns, ellenszenves a szó szoros értelmében, stb... És sokszor úgy szurkál, direkt provokál és élvezi a kis ge..i... :D

2015. jan. 14. 22:45
 12/14 rionen ***** válasza:
A cégénél dolgozik a felesége és a lánya is. A kutyájával jobban bánik mint velük. De mindenki mást is szivat. Engem az nyugtat meg és az teszi elviselhetővé a dolgot, hogy nem vele kell hazamennem, esténként nézni a fejét, vasárnaponként vele enni a családi ebéden és nem vele kell nyaralni mennem. Ja meg hogy nem az én apám.
2015. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az enyém jóarc. Ahogy elnézem ez nagy kincs lehet!
2015. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Becsüld meg! :D
2015. jan. 26. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!