Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos e hogy folyton zaklatnak...

Jogos e hogy folyton zaklatnak a munkahelyről ilyen olyan mondvacsinált indokkal, amikor én a fiammal a kórházban vagyok?

Figyelt kérdés
Köteles vagyok felvenni a telefont? Vagy ha már felvettem akkor fordulhatok valahova?
2015. jan. 25. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Minek veszed fel? Kapcsold ki aztán hello. Gondolom lejelentetted, hogy mi a szitu, utólag táppénzes papír stb intézni fogod amit kell.
2015. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy ki zaklat.

Kollégák? Mert akkor szólj a főnöknek? Főnök? Mert akkor nincs kinek szólni... akkor nem kell felvenni.

2015. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Legközelebb vedd fel, és közöld velük, hogy többágyas kórteremben vagytok, és nem tudod felvenni, mert zavar másokat, és a nővérek is szóltak, hogy ne telefonálj bent!
2015. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mégis kihez akarsz fordulni, ha már felvetted? :D

Ne vedd fel! Légy tökös.

2015. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Most ez komoly kérdés??


Hát kapcsold ki a telefont vagy némítsd le, hadd csörögjön, majd megunják és megoldják a problémát nélküled is.


De ha felkapkodod nekik, akkor soha nem fognak leállni, hiszen ezzel azt sugallod, h igen, elérhető vagyok.

2015. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát igen tudom, hogy már valahol mindegy.

A főnök is, a kollégák is hívtak.

Egyébként nem nagy dolgok, fél perc az egész.

Azért is hívtak, hogy hogy van a kisfiam stb.

De nem őszinte érdeklődés volt. Inkább hogy mikor megyek már dolgozni.

Annyira fáj, hogy ilyen főnököm és kollégáim vannak.

Nem mentem táppénzre, van még szabim annyi. amúgy meg nem is nagyon voltam sem szabin, se táppénzen semmin.

Keresek már másik állást, de egyenlőre nem találok.

Mindig sejtettem, hogy ilyen ...-ok, de most be is bizonyították.

Mit csináljak? Hova forduljak?

2015. jan. 25. 17:00
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve!
2015. jan. 25. 17:01
 8/17 A kérdező kommentje:
Kirúghatnak az miatt, ha a határidős munkám nem lesz kész ez miatt a hiányzás miatt?
2015. jan. 25. 17:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kirúghatnak. Nem értem, azért siránkozol, mert megkérdezik, hogy hogy van a kisfiad? Miért veszed fel? Miért nem kapcsolod ki a telefont? Elég gyerekes ez a siránkozás.
2015. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem azért siránkozom, hanem mert nem is az érdekli őket, hogy van, csak az számít nekik, hogy mikor megyek dolgozni.

Meg nem csak azért hívtak fel. Előtte többször mindenféle mondvacsinált indokkal.

Egyébként nem siránkozom. Csak szomorú vagyok, hogy ilyen emberek vannak. Mert ha minden héten ez lenne még megértem, de hogy tényleg 100 évben egyszer és akkor is ilyenek.

De azért remélem lesz olyan is aki megért engem.

2015. jan. 25. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!