Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondják a biztonsági...

Miért mondják a biztonsági őrökre, hogy nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés
Nem védeni akarom őket, de aki így gondolja, próbálja ki. Hogy áll vagy ül 12 órán keresztül, és csak néz ki a fejéből (persze vannak himihumi helyek biztos, ahol lehet olvasni vagy netezni). Én 3 napig csináltam, és be is fordultam, az idő nem telt, életem leghosszabb 3 napja volt. Szerintem az egyik legszarabb munka. "Nem csinálni semmit" a legrosszabb.
2015. jan. 30. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

ez mind így igaz:

- nem csinálnak semmit

- azt a semmit viszont qrva sz@r csinálni

2015. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert tényleg nem csinálnak semmit, viszont pont ez benne a legrosszabb. Szerintem nem embernek való ez a munka, legalábbis abban a formában, ahogy ezt kivitelezik.
2015. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én hangoskönyveket hallgatok és egyszerûen imádom... a legjobb munka a világon.
2015. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdést te magad is megválaszoltad. :) Nem csinálnak semmit. De én is mindig elcsodálkozom, hogyan bírnak egy helyben állni annyi ideig. Ehhez tényleg nagyon nagy monotonitás tűrés kell.


Én egyébként dolgoztam olyan fizikai munkában, ahol 8 órában csak egyszer lehetett leülni 15 percre. És teljesen kikészítette a lábamat. Egy-egy 10-16 órás műszak után olyan fájdalmaim voltak, hogy nem tudtam elaludni tőle, vagy felkeltem éjjel hogy iszonyatosan fáj a lábam. Főként az ízületeknél.

2015. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de hát azt olyan lenéző hangsúllyal mondják, hogy "minek kapnának több pénz, hisz úgyse csinálnak semmi"! Pedig nem csinálni semmit nagyon fárasztó. :D
2015. jan. 30. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyakornokként dolgozok suli mellett én nekem is volt több olyan hetem, hogy bent voltam 30 órákat és a tényleges munkavégzésem kb 1 óra se volt, nem azért mert lusta vagyok, hanem mert egyszerűen nem volt feladatom. Úgy még életemben nem unatkoztam. Számítógépen dolgozok (dolgoznék) úgyhogy legalább netezni tudtam közben, de pár nap semmittevéses netezés után már attól is herótom volt. Ez nagy igazság: semmit sem csinálni a legrosszabb.
2015. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert csak olyan őröket látnak,akik épp állnak,ülnek.Pl:kissebb üzlet,portás,ilyenek.Azt nem,amikor nagyáruházban,nyitnak-zárnak,dolgozókat ellenőrzik,árut kiadnak-átveszik,lopásgátlózzák az árut,pakolnak,kamerát lesik,tolvajjal,garázdával intézkednek...Vagy egy nagyobb gyárnál még összetettebb mindez.

De én is olyan vagyok,akikről írsz.Ott vagyok,hogy legyen ott egy őr.

2015. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!