Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy hete felvételiztem, és...

Egy hete felvételiztem, és felvettek, arra várok hogy behívjanak dolgozni, , hétfőn is volt felvétel és azokat már behívták dolgozni, hogy van ez most?

Figyelt kérdés

Amikor volt a felvételi akkor a két cigány fiatal srácot az elején kidobták, én is cigány származású vagyok, és hát ez nagyon rosszúl esik, és nekem bal oldali arcidegbénulásom is vqn



Nagyon örülők hogy felvettek mert sokmtervem van , de nem hívnak be dolgozni, :(

Ráadásul én a cég városában élek,,, az a ilető meg 35 km re lakik,



Igazságtalannak tartom,


Én már két hete várok őket meg azonnal behívták , úgyan azt kell csinálniahova engem is felvettek


2015. jan. 30. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én magyar vagyok,de engem is átb asztak már így párszor.
2015. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:(
2015. jan. 30. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel nyugodtan, hogy mikor kezdhetsz. Így, hogy azt mondták, hogy felvettek nem gáz, ha te hívod, ha ők nem hívnak és legalább kiderül, hogy mit akarnak.
2015. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen majd felhívom őket,
2015. jan. 30. 15:21
 5/6 A kérdező kommentje:
De ez olyan igazságtalanság :(
2015. jan. 30. 15:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Rádásul van egy kisfiam is akiegy éves és 6 hónapos, az anyám szívbeteg, és már alig vártam hogy dolgozhassak erre az egyik ismerősöm mondta hogy én is már ott dolgozom, e erre ő mutatta hogy mások már igen. :(



Nem értem

2015. jan. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!