Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek hogyan telt az utolsó...

Nektek hogyan telt az utolsó nap a munkahelyeteken? Hogyan viselkedtetek? Hogyan viselkedtek veletek?

Figyelt kérdés
Volt búcsúztatás?
2015. jan. 30. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Jóformán egy sziá-t nem kaptam a kollégáktól, pedig tudták, s ez igen rosszul esett. Én mindig rendes és segitőkész voltam velük szemben, és az hogy én elmentem onnan saját döntés volt, nincs beleszólásuk.


A menedzserek minden jót kivántak, a főnök le se sz*rta...

Lényegében csendesen mentem el :)

2015. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak egy nagy ajándékcsomagot, reggel mindenki elbúcsúzott tõlem, mert délután már nem találkozni mindenkivel(postán dolgoztam) mindenki sok sikert kívánt, sokan, köztük a fõnök is sajnálta hogy megyek, de miután valaki beadja a felmondást onnantól kezdve nincs mit tenni. Az utolsó nap nagyon jó volt, az egész napot egy csinos kollèganõvel töltõttem, aki átvette a helyemet a postán
2015. jan. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen utolsó napról van szó? Nyugdíjba menetel előtt vagy munkahelyváltás előtt? Mert szerintem más a kettő. Én még fiatal vagyok, úgyhogy csak munkahelyet hagytam ott, de az utolsó nap ugyanolyan volt, mint az összes többi. Csak a főnök meg a közvetlen felettesem tudta, hogy nem fogok többé ott dolgozni, de ők nem szóltak erről semmit. A többiek nem is tudták, hogy másnaptól nem megyek. Bementem, melóztam, nap végén mondtam mindenkinek, hogy "viszlát", amire szokás szerint b-sztak válaszolni, és aztán soha többé nem tettem be a lábam az épületbe. :D
2015. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nyugdíj, csak hétfőtől önállóan dolgozom, nem pedig alkalmazottként.


Tőlem nem köszönt el senkit, és ez nagyon-nagyon rosszul esett. Négy évig dolgoztam ott, jóban voltam mindenkivel... Nem is értem.


Számítottam arra, hogy lesz egy kisebb "buli" (most úgy értem, hogy sütizés, beszélgetés...), mert legutóbb, mikor elment valaki, akkor így volt. Vittem mindenkinek kis csokit, üzenettel letettem az asztalukra. De tőlem senki sem köszönt el.


Borzalmasan érzem magam, nem tudom ezt mire vélni. Ezért kérdeztem, hogy más is járt-e így...


29/N

2015. jan. 31. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Tőlem elköszöntek- mond a kétszer.

Nagy nemzetközi cégnél voltam egy kis diákmunkás, asszisztens voltam. Napi szinten találkoztam úgy 50 emberrel, velük volt jó a kapcsolatom. Augusztus végén lejárt a munkaszerződésem, akkor kaptam csokit a vezetőségtől, és egy nagy köszönetet a munkámért, ez volt a hivatalos. Kb 2 hét múlva mentem el onnan végül végleg, a tényleges utolsó napon végigölelgettek.

2015. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De jó neked. :)


Hát engem 4 év után nem búcsúztattak el, látod. :(

2015. jan. 31. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!