Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom eldönteni mi legyen...

Nem tudom eldönteni mi legyen belőlem! Tippek?

Figyelt kérdés

Ami érdekel:

-biológia -> ezen belül az állatok és az ember mozgásszervrendszere, sport-étrend-egészségmegőrzés


-művészeti ágak -> fotózás, színészet, rajzolás picit, operatőri munka, forgatókönyv, novella írás, irodalom és a magyar nyelv


Megjegyzés:

-a későbbiekben szeretnék Ausztriában, v Németországban dolgozni, olyat szeretnék tanulni, amit ott is használni tudok

-ha minden jó, nyáron már rendelkezem logisztikus szakmával (bár a kereskedelem nem érdekel annyira. muszájból végeztem ezt el. Az a bajom, hogy Magyarországon talán még el-el dolgozgatnék ebben, de németül ez már nekem is nehezen menne).

-Sok fent felsoroltra nincs igény, vagy nem lehet belőle megélni

-Állatorvoson gondolkodtam, de sajnos nem elég a pontszámom. Az érettségi 4-5-ös lett, de ehhez kevés.


Ötletekkel elő, hajrá :) Előre is köszi a segítséget!



2015. febr. 3. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyógytornász?

Vagy ha egyetem nem jön össze, akkor bármilyen masszőr OKJ-s kereteken belül.

2015. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tesóm is gyógytornász, nincs abból már nagyon sok?

A masszőrről azt hallottam sok helyen "mást" is csinálnak. :S

2015. febr. 3. 19:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár ha valami welness szállóban lenne a masszőr.. Hm, nem is tudom, gondolkodom rajt :)
2015. febr. 3. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már mondjuk hasonlót a masszőrről, de szerintem ez sok mindentől függ. Ha te nem vagy vevő arra a "másra", akkor nem csinálod és kész. Egy gyógytornász szerintem el tud helyezkedni, több helyen is. Oktatás, egészségügy. És mivel írtad, hogy Ausztria és Németország felé kacsintgatsz, szerintem arrafelé is keresett, de járt utána.

Esetleg tudom még javasolni, a konduktort. Viszont ide biztos magas a pontszám. De ezzel szerintem megint csak el lehet helyezkedni.

Mondanám, hogy menj tesitanárnak, de pedagógus inkább NE legyél! :D

2015. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedagógus semmiképp :)
2015. febr. 3. 19:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, kaptátok a zöld kacsót!
2015. febr. 3. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:

töltsd ki az MBTI tesztet.

[link]

2015. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!