Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi tévö legyek? Ezt már nem...

Mi tévö legyek? Ezt már nem birom idegileg

Figyelt kérdés

Én udvarosként dolgozom egy intézményben. Karbantartó 2 hónapja az én véremet szivja. Mindent megcsinálok amit kell. Senkinek nincs egy rossz szava rám. Fönök asszony is meg van velem elégedve.

Karbantartó már 2 embert elüzött innen pont az ilyen dolgok miatt.

Lassan én leszek a harmadik aki elmegy miatta.

2 hét van vissza a szerzösem végéig.Valószinü meghosszabitanák(elözö ember 6 éve ott volt csak ö se birta tovább,karbantartó 4 hónap közös ottlét alatt sikeresen elüzte)

Ezt a két hetet sem birom már ki :/


2015. febr. 15. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit csinál?
2015. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy xard le és ne törődj vele, vagy ha végképp kinyílik a bicska a kezedben, akkor védd meg magad, de okosan! Miket csinál? Ezt is fontos lenne tudni?
2015. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van egy helység amiben nekünk kéne lennünk(szerszámok is it vannak). Ide be sem szabad menni folyoson kell lenni. Még a cucaimat se rakhatom be. Ez miatt tünt már el dolgaim.

Ha épp ezt csinálom azért hord el mindennek ha épp nem azt csinálom azért.

Ha épp leülök enni akkor az a gond.

Ö meg anyira ráér,még hóembert is ráért épiteni.

2015. febr. 15. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a karbantartó amúgy felettesed neked? Csak mert az én munkahelyemen is volt/van olyan munkatárs, aki úgy gondolja, hogy dirigálhat másoknak, nálam is megpróbálta, kb. azon az alapon, hogy idősebb, és - szerinte - fontosabb munkát végez, mint én. Egy darabig tűrtem, de aztán rájöttem, hogy ő nekem nem főnököm, pont ugyanolyan alkalmazott, mint én, úgyhogy amikor meguntam, hogy ugráltat, meg beszólogat, akkor elküldtem a fenébe. Elég volt egyszer helyreraknom, azóta leszállt rólam.

Javaslom, hogy te is tedd ezt, ha ez a karbantartó neked nem főnököd, csak munkatársad. Amúgy nálunk a karbantartó például a portásokat cseszegeti, és szegények azt hiszik, hogy ezt lehet, pedig még véletlenül sem. Úgyhogy szerintem állj ki magadért. Ha a főnököd meg van veled elégedve, akkor nehogy már a karbantartó idegeljen ki. Tedd helyre, ne hagyd, hogy piszkáljon.

2015. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a fönököm. Ugyanolyan munkás mint én.

Szerzödésembe is az intézményvezetö a megjelölt felettesem.

Màr sok ember probàlta helyre rakni.Még az intézményvezetö is. De nem sok sikerel

2015. febr. 16. 06:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért hagyod hogy a fejedre sz arjon???
2015. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4-esnek igaza van, tedd helyre sz rjál rá.
2015. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!