Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért védi ennyire a főnököm...

Miért védi ennyire a főnököm ezt a nőt?

Figyelt kérdés

Van egy nő, ugyan nem ő a közvetlen felettesem, de neki is van beleszólása abba, hogy mi hogyan dolgozzunk. Egy nagyon utálatos, nagyképűsködő nő, aki azt hiszi magáról, hogy ő ott az atyaúristen... A cégen belül mindenki utálja (még azok is akik nem ugyan abban az irodában dolgoznak vele), több ember is már felmondott miatta, mert besokaltak a stílusától, többször figyelmeztetve lett és már feljelentés is történt miatta... Mégis itt van még mindig, mert a főnök "kimosta a xarból". Sőt, már olyan is történt hogy még ő üvöltözött a főnökkel (aki neki is ugyan úgy a főnöke mint nekünk) és abból se lett semmi! Valamiért nagyon elnéző vele, de nem fér a fejembe, hogy miért.

- Kapcsolat nem lehet közöttük mert nagy a korkülönbség, meg mindketten házasok.

- Bármikor találnának mást a helyére, egyébként sem azt csinálja amit kellene neki, csak másokat csicskáztat.

- Az is erős túlzás lenne, hogy puszipajtások lennének, ugyan évek óta együtt dolgoznak, de akkor is...


Mégis akkor, mi vagy ki tartja itt ezt a hárpiát?


2015. febr. 19. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szeritem vagy a szeretőlye vagy zsarolja a főnököd
2015. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogyan az 1.-es irja,én is ilyesmire gondolok.
2015. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod mint a kabaréjelenetben..ha én egyszer kinyitom a számat ,ha én egyszer elkezdek beszélni..


Szóval valami nagy vagy mégnagyobb stikliben, "okosságban" benne volt a főnökkel egyetemben vagy csak a főnök volt benne és ő tudott róla,és most nem mer vele semmit csinálni mert bebuktatja őt is bosszúból, ha kirúgná. Így megy ez.

2015. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írják. Vagy rokon. (Szegről-végről.) Vagy protekciós, valakinek a valakije, akit ismer a főnök.
2015. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túl sokat tud a főnökről, vagy a főnökötök tartozik neki valamivel.

A volt munkahelyemen is dolgozott egy hasonló hárpia. Nála mindkét esett fennállt, úgy értem a tartozás (nem pénzbeli) és a jólinformáltság is.

Szintén úgy csinált csak, mintha dolgozott volna, reggel elsőként jött és utolsóként távozott, de nem sok mindent csinált ezalatt. Arra persze nagyon ráért, hogy másokat b*s.z.ogasson.

Úgy könyörgött mindenki egy emberként, hogy tegye már ki a 'csába. Végül lett egy csúnya húzása, így szerencsére utána nem kellett már elviselni.

2015. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kapcsolat nem lehet közöttük mert nagy a korkülönbség, meg mindketten házasok."


Attól még d@ni tudnak.

2015. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Miért védi ennyire a főnököm ezt a nőt?"- mert jól szopik
2015. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!