Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Származhat belőle gondom hogy...

Származhat belőle gondom hogy beteget jelentetem mára és nem mentem be dolgozni?

Figyelt kérdés

Mai napon 14 órát kellett volna dolgoznom, viszont nekem dolgom akadt ami miatt nem engedélyezték volna a mai napról a lógást mert ilyenkor csak délelőtt 3 ember a főnökkel együtt délután meg már két alkalmazott dolgozna.

Hívtam a beosztáshoz köze levő főnököt aki nem vette fel, írtam neki üzenetet hogy nem tudok menni mert y bajom van! Majd hívtam a valódi főnököt is a problémával kapcsolatban és közölte megoldja. Holnap már megyek dolgozni, és félek hogy beszólnak vagy kiosztanak vagy nem tudom mi lesz! Ti mit tanácsolnátok mi módon tudnám magam leplezni??


Egyébként mai napról csak annyit hogy ugyan úgy kapok pénzt mint más napon (500ft/h) és be sem vagyok jelentve. Nem kapok emiatt táppénzt, szabadságot. Nem károsítok így senkit.


2015. febr. 22. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Nem károsítasz meg senkit? Használod az adófizetők adójából épült utakat, közellátásokat, stb. de közben nem vagy bejelentve, így nem fizetsz adót. És nem károsítasz meg senkit szerinted. Te vagy a legnagyobb kárt okozó élősködő, a te fajtád miatt nem jutunk el soha Európába.
2015. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, fonok nem hulye, tudja, hogy vasarnap epp nem volt kedved 14 orat dolgozni.
2015. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyet licemerie válasza:
22%
Hát munkahelye válogatja... Nálunk holnap már be sem kéne jönnöd,mert mikor szükség volt rád cserbenhagytad a felettesedet,a munkatársaid! Van ahol ilyenért simán kitennék a szűröd.
2015. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es: nem hiszem, hogy a kérdező kérése volt, hogy ne legyen bejelentve, itt inkább a főnökét szidhatod, ráadásul 500 Ft-os órabérről van szó... A legnagyobb élősködők pedig szerintem inkább azok, akik az adók sorsáról rendelkeznek és a saját zsebükbe csorog...
2015. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!