Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléga szülinapjára illik...

Kolléga szülinapjára illik valamit venni?

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam munkahelyet, és most lesz az egyik közvetlen kollégám szülinapja. Egymás mellett ülünk, és ő a betanítóm is.

Viszont nem vagyunk túl jóban, elég tapló módon viselkedik velem, de úgymond ellentét nincs közöttünk. (tehát nem talál rajtam fogást, birkatürelmem van szerencsére, úgyhogy le tudom reagálni a baromságait.)

Viszont tudom, hogy az irodánkban lévő lányok biztos vesznek neki valamit, és hülyén érezném magam, hogy én kimaradok.

Szóval szerintetek ha veszek egy tábla csokit és azt hozzávágom, úgy jó lesz? :)



2015. febr. 25. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy nincs közös ajándékozás, tehát a lányok sem szervezkedtek, meg semmi ilyesmi.
2015. febr. 25. 20:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehogy vegyél valamit neki, ha tapló módon viselkedik!


Egyébként sem szokás, hogy egyik férfi megajándékozza a másikat. Ha haverok, max. elmennek sörözni. De ti nem vagytok azok, jó eséllyel nem is lesztek.

Max. kívánhatsz neki boldog születésnapot.

2015. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy tabla csoki boven eleg, mutatja hogy gondoltal ra , de pont annyira szemelytelen is, hogy ne kelljen rossz szajizzel adnod.
2015. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nők vagyunk mind a ketten! :D Elnézést, ha félreérthető voltam! :)
2015. febr. 25. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor pláne ne vegyél! Nehogy már te nő létedre pitizz meg kedveskedj egy bunkó férfinak.
2015. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tehát ha a kolléga is nő, akkor se vegyél semmit! Hiszen gyökér veled, egy fillért se költs rá. Nem érdemli meg.

Hogy ne legyen hátrányod az esetleges előlépésnél meg munkahelyi kapcsolatok, jó viszony tekintetében, elegendő, ha boldog születésnapot kívánsz.

2015. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mellesleg, ha vennél neki akár csak egy csokit is, azzal csak megerősítenéd benne az érzést, hogy lám, így is jó vagyok az új kollégának, hogy tapló vagyok, így is kedvelnek, elfogadnak, minek is változtassak bármin is?

Azonkívül olyan érzése is lehetne a kollégádnak, hogy félsz tőle, ezért akarod lekenyerezni ajándékkal, hogy most egy ideig ne "bántson". Tehát ez amolyan megalázkodás lenne a részedről.

2015. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm!
2015. febr. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!