Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fiúbarátommal egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúbarátommal egy hete vagyunk együtt illik neki ajándékot venni szülinapjára? L\16 F\18

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen illik ha szereted.
2014. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐŐŐőőőőh, igen illik.
2014. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És mit?:)
2014. márc. 27. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ne szívecskés plüss macit...

Amit szeret, azzal kapcsolatosan valami apróságot.

2014. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

5\5

Felvilágosítanálak, hogy ezt az oldalt úgy hívják gyakori kérdések. Itt kérdéseket lehet feltenni azzal kapcsolatban amit nem tudsz vagy érdelek vagy tanácsot szeretnél. De a te buta és semmi segítséget nem adó kérdésedre egyáltalán nem voltam kíváncsi. Tartsd meg magadnak a véleményedet mert senkit se érdekelsz.

Az előtt szóló embereknek pedig köszönöm és várom a további ajándék ötleteket:))

2014. márc. 27. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, a barátom 17 lett akkor és 2 hete voltunk együtt (mondjuk 1 hónapja ismertük egymást :D) én egy szép halálfejes gyújtót vettem neki.

Én a helyedben sütnék neki egy tortát meg vennék valami apróságot :)

2014. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Szerintem evidens, hogy akivel együtt vagy, annak ajándékot veszel, függetlenül attól, hogy mióta vagy vele. Ilyen kérdést valami szőke liba szájából tudok elképzelni. Igen, buta volt a válaszom, de buta kérdésre buta válasz, tudod?

2. Mi honnan tudnánk, hogy mit vegyél a barátodnak, mikor nem is ismerjük, nem tudjuk mi iránt érdeklődik? Ha végképp tanácstalan vagy, adj neki egy nyakláncot, vagy valami kis díszt a szobájába.

2014. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Felvilágosítanálak, hogy nem vagyok egy szőke liba és még mindig nem vagyok kíváncsi az okoskodásodra. És mivel egy hete vagyunk együtt nem igazán ismerem még hogy mit szeret és mit nem, ezért tettem fel a kérdést hogy milyen alap dolgok vannak aminek örülni tud egy fiú?:))))
2014. márc. 28. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen adjál valamit.....az sem baj ha az csekélység!!

Ne valami tucat dolgot vegyél mint csoki vagy dezodor....valami személyeset. Mondjuk egy bögrét, vagy egy monogramos öngyújtót amit gyakran használ és Rád emlékezteti!!! :)

2014. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell minden hozzám intézett mondandód úgy kezdeni, hogy "felvilágosítanálak", ettől nem fogsz okosabbnak tűnni, mint én. Ha alig ismersz valakit, miért jöttél össze vele? A kérdések nem az volt, hogy mit vegyél, hanem hogy illik-e. Én azt a kérdést minősítettem azzal kis frappáns benyögésemmel. :)
2014. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!