Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek váltsak munkahelyet?

Szerintetek váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés

Szeretek ott dolgozni ahol vagyok, de egyre inkább látom, hogy szakmailag semerre sem fogok fejlődni. Nem végezhetem teljes körűen a végzettségemnek megfelelően a dolgom. Már utána kérdeztem én is meg más kollégám is, hogy miért nem, de a válasz annyi, hogy az osztályvezető nem akarja(vagy épp nem akar közvetlenül velem dolgozni, csak amikor végszükség van). Már másfél éve ott vagyok és még mindig nem dolgozhatok új munkakörben, pedig szerintem megállnám a helyem, csak épp bele kéne jönni. Régebben nem voltunk túl sokan és elfogadtam, hogy nem lehet egy helyre 2 embert beosztani, de most elég sokan vagyunk lenne erre is lehetőség. Ami még bosszant, hogy aki GYES-ről jött vissza, őt kb fél év alatt beforgatták mindenhova.


Ami nehezíti, hogy jelentkeztem főiskolára és valószínűleg támogatná is a hely a tanulmányokat, de egyik volt osztálytársam meg folyamatos elutasításban részesül a főiskolai tanulmánya miatt. Nem tudom, hogy velem így mi lenne. Másrészt a kollégáimat meg imádom. Családias a környezet, ismer mindenki mindenkit nincsenek nagy kitolások egymással, szóval tényleg emberi munkahelynek számít a mai világban. Miattuk nagyon maradhatnékom van és nem szívesen mennék el máshová, de ha szakmailag nézem a dolgokat akkor másik hellyel sokkal jobban járnék.


2015. febr. 26. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"látom, hogy szakmailag semerre sem fogok fejlődni. Nem végezhetem teljes körűen a végzettségemnek megfelelően a dolgom." Ide nekem az oroszlánt!

Nekem kb. ennyi jött le. Nem ismerjük a szakmádat, képzettségedet, önálloságodat, munkahelyed elvárásait, lehetöségeit. Szerintem ennyiböl lehetetlenség értelmes tanácsot adni.

2015. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha támogatnak a sulival maradj!
2015. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy érzed? Maradnál itt?
2015. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy imádom a kollégáim és családias a hangulat, de nem tudok kiteljesedni. Mennék is meg maradnék is. Kb 50-50%.
2015. febr. 26. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem nagy dolgok billentenek a latban, akkor apróságok. De 50/50% nincs a valóságban.


Ma nehéz jó munkahelyet találni Mo-n, csak van olyan terület, ahol kevésbé nehéz, és van ahol rohadt nehéz.


Hopp, máris billentettem a mérlegen. Most te jössz!

2015. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!