Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány hónap munkanélküliség...

Hány hónap munkanélküliség után elfogadható az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Ki van a tököm. Semmi értelme az életemnek.

2015. febr. 28. 16:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ha nincs munkám, meg van kötve a kezem. Nem élek rabságban.
2015. febr. 28. 18:24
 12/20 anonim ***** válasza:

Seppuku. Most.

Szerintem ha ennyire ráérsz, tanulj nyelvet autodiktataként, jól eső elfoglaltság, és kamatoztathatod is. Ha van pénzed internetre, akkor nem unatkozhatsz, olvass könyveket, játssz, tanulj, nevess.

Ha emberhiányod van, ülj be egy kocsmába, sőt, belóghatsz főiskolára is hallgatni valamit (néha jól esik valami érdekeset hallani, és nem is tudják, hogy nem járok oda :D), persze csak ha olyan városban laksz. Ha falu, kalandozz a természetben, vagy valami. Segíts ki például kutyamenhelyen.

2015. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nincs erőm.
2015. febr. 28. 20:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Letargia, ismerem az érzést. Akarsz beszélni róla?
2015. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Én is így voltam 1 éven keresztül. Majd saját vállalkozást alapítottam. Most dolgozok, van egy kis pénzem, de nincsenek barátaim, egy nap csak pár szót váltok a szüleimmel. Azt mondják, hogy a munka nemesít! Mégis mikor kezdek el nemesedni? :) Fel a fejjel! Hol élsz és eddig mit dolgoztál, hány éves vagy?
2015. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

hát éves vagy, merre laksz?



nekem van melóm, hál istennek, nem hittem hogy valaha ilyet mondok, de alig birom ki a hétvégéket otthon, vissza akarok menni dolgozni

2015. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nagy városokban mindig lehet melót fogni. Igaz hogy viszonylag hitványakat, de jobb mint a semmi. Én dolgoztam 4 hónapot raktározásban. Folyamatos munkaerő hiány volt...

Ha faluban laksz akkor megértem, de városokban azért erős túlzás hogy nem lehet SEMMI munkát sem találni. Ha nagyon kell a meló, akkor ne legyél finnyás. Én úgy húztam le azt a 4 hónapot (első bejelentett melóm) hogy minden nap 12 órázni kellett, és csak 8-ra voltunk bejelentve. Na meg kötelezően be kellett vállalni időnként egy szombatot is INGYEN. Ráadásul fasza nehéz fizikai meló... A fizetés közelítette a minimálbért, és teljesítmény alapú bérezés miatt sohase tudhattad hogy mennyit fognak majd adni neked hó végén... meglepi volt.

Arra jó volt hogy kicsit összeszedjem magam. Érezzem magam valakinek, barátokat is szereztem, nagyon jó fejek voltak a kollégák. Jah, ez a gyönyörűség a HANSA volt. Vagy akinek úgy jobb akkor CBA.

2015. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez lenne a hìres magyar segìtség??

Itt van egy ember akinek se ereje,se megbecsülése,és mindenki oltja,vagy tippeket ad,jobbik eset a nevess,meg lépj ki,dolgozzàl...jah hogy mindenki boldogtalan itt,akkor miért szòlsz hozzá egyàltalàn?Jellemzô mentalitàs tipikus..àllìtom itt senki nem volt depressziòs,munkanélküli,meg nem értett,elesett,kiszolgàltatott vagy pont azért ilyen mindenki?

Enek az embernek együttérzés kell,nem vaktöltényekkel lövöldôzni...érdekes ez màs orszàgban mûködik..itt még ez se...pontosan ezt érdemli a magyar...

Kedves kérdezô,én is ebbe a cipôbe jàrok,beszélhetünk ha szeretnél,együttérzést nàlam talàlsz,ha màst nem is...

A sok sikeres meg tehet egy szìvességet...

2015. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
6-os! Nem én kérdeztem, de nagyon jól esett végigolvasni, amit írtál, köszönöm :)
2015. márc. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 k.era válasza:
Én egy éve vagyok munkanélküli. Akaszam fel magam? Azzal mire mennék? Ezt felejtsd el! Egyszer lesz valami csak bízni kell. Én nem adom fel. Pénzügyi tanácsadó a szakmám, amiben még egy percet se dolgoztam. De voltam már varrónő, hozzáteszem életemben nem láttam előtte varrógépet,de megtanultam.Dolgoztam még 3 boltban,az egyikben kisegítőkènt, majd a következőben irodai munkás. Bérszámfejtés,papír munka,rendelések. Hozzáteszem ezt se tanultam.De itt a fönök elviselhetetlen volt így felmondtam. Majd egy kis falusi bolt. Mégse vagyok elkeseredve.Pedig nincsenek pénzem,de majd lesz valahogy.
2015. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!