Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A UNIX Trade Kft. Dolgozói...

A UNIX Trade Kft. Dolgozói miért vezetnek ilyen agresszívan?

Figyelt kérdés
10 éve van kb. jogosítványom és minden nap a telephely felé megyek kocsival a munkahelyemre. Én sem vezetek lassan, 70-nel megyek városon belük, de rendszeresen leszorítanak, előzgetnek, kisteherautóval meg olyan autókkal, amivel nem kéne gyorsan menni. Hova sietnek ennyire ezek?

2015. febr. 28. 21:58
 1/3 Ensam skog ***** válasza:
Szerintem sokak túl vannak terhelve. Multkor voltam benn és hallottam ahogy a főnök telefonon csesztette a sofőrt, hogy miért nincs még ott ahova árut visz és, hogy rohadt gyorsan húzzon bele. A másik részük meg azt hiszi, hogy autó versenyző.
2015. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Időre mennek az biztos, mindig időpontot mondanak az unixnál, hogy mikorra menjek.

De nem csak ezek száguldoznak, a Bárdiék is, meg a legtöbb furgonos cégnél.

Majd csinál valamelyik egy halálos balesetet, aztán előveszik őket. Vagy nem.

2015. márc. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg a cím a határidők tarthatatlanok néha ,üvölt a főnök, ócska az egész mint az ország..Ezért. Frusztráltak túlterheltek,de amíg nincs más és ezt kell csinálniuk hogy enni adjanak a gyereknek addig nyomni kell neki.
2015. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!