Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jár-e végkielégítés, ha a...

Jár-e végkielégítés, ha a munkahelyet felszámolják?

Figyelt kérdés
7 és fél évig dolgoztam egy bankban, amit minden bizonnyal hamarosan felszámolnak. Ez esetben kaphatok-e végkielégítést? Aláírjam-e a "közös megegyezést" (ha ezt rakják elém), vagy ragaszkodhatok-e ahhoz, hogy ők mondjanak fel?

2015. márc. 1. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát erről meg kéne kérdezni egy szakembert. De szerintem ha felszámolják, mert ugye fizetésképtelen, akkor nem adnak végkielégítést, mert nincs miből. Érdekes kérdés, most én is elgondolkodtam, de nem tudom.
2015. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

alá ne írd a közös megegyezést


felszámolásnál a te végkielégítési pénzed is sorban áll a kifizetendő listán, de elég hátul ... viszont akkor is van rá esély ... a közös megegyezést csak akkor fogadd el, ha ők tudnak neked felajánlani (másik cégnél, de általuk lebeszélve) másik munkahelyet, ami neked is megfelel

2015. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2015. márc. 1. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!