Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Körülbelül milyen (nettó)...

Körülbelül milyen (nettó) bérigényt érdemes megjelölni részmunkaidős (4 órás) munka esetén?

Figyelt kérdés
A munka bejelentett; diplomát és anyanyelvi szintű (C2) idegennyelv-használatot követel meg.
2015. márc. 4. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:
(magánszféra)
2015. márc. 4. 14:13
 2/9 anonim ***** válasza:
50-55-öt mondanék, (max 60, de abban ne nagyon reménykedj!) szerintem annál többet úgyse kapsz.
2015. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

" 50-55-öt mondanék, (max 60, de abban ne nagyon reménykedj!) szerintem annál többet úgyse kapsz."


Te teljesen hülye vagy? Ennyit tudás nélkül is kérhet. Ezzel szemben neki van diploma és komoly nyelvtudás. Szóval az általad írt összeg minimum duplája de inkább több az elvárható. 4 órában.

2015. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Te Magyarországon vagy álomvilágban élsz? Most komolyan. Elárulom én is 4 órában dolgozom így van viszonyítási alapom..
2015. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" Elárulom én is 4 órában dolgozom így van viszonyítási alapom.."


Diplomaval és anyanyelvi szintű nyelvtudással keresel 60-at 4 órában? Téged akkor nagyon átvernek. Ha neked ez így jó te dolgod, de mást ilyenre ne biztass.

2015. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Tud valaki segíteni abban, hogy melyik válaszoló áll közelebb a megoldáshoz?


Azt elfejetettem mondani, hogy budapesti a munka.

2015. márc. 10. 01:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: te tudod, hogy mennyit ér a tudásod. Én azt gondolom nem minimálbért ér se a diploma se a jó nyelvtudás. A kettő együtt pláne nem.
2015. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az "utókornak" írom, tájékoztatásul: ~ 100 000 Ft nettóért fognak alkalmazni, köszönöm azoknak, akik segíteni próbáltak.
2015. márc. 31. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratula! Mondtam èn hogy hülyeség az 50 és legalább duplája :-)

Bár picit ezt is keveslem ilyen szintű nyelvtudásra ha a munkához tényleg szükség van rá.

Ellenben 4 órás melót viszonylag nehezebb találni szóval az meg lefele nyomja az árat az is igaz.

2015. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!